Okan Yanmaz’dan Sepaş’a misilleme!

Akçakoca Belediyesi kamusal tesislerinin elektriğini ikinci kez kesen Sepaş'a Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın tepkisi çok sert oldu.

Okan Yanmaz’dan Sepaş’a misilleme!
19.04.2022 - 17:42
Güncelleme 19.04.2022 - 17:42
Özel Haber
3043
2

Akçakoca Belediyesi  kamusal tesislerinin  elektriğini ikinci kez  kesen Sepaş'a Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın tepkisi çok sert oldu.

Sepaş’ın bu uygulamasının ardından Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın talimatıyla harekete geçen belediye ekipleri, Sepaş'a ait Çuhallı çarşıdaki İşletme Bakım Grup Müdürlüğüne bağlı Şebeke Operasyon Birimi işyerlerinin tamamını mühürledi.

Bu gelişmelerin ardından, ikinci kez patlak veren belediye SEDAŞ krizinin nasıl çözüleceği merak edilmeye başlandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • bu da akçakocalı
  bu da akçakocalı
  20.04.2022 16:14

  sen önüne gelen yeri özelleştirirsen onlarda böyle devletin üstünde görmeye başlarlar kendilerini, ama unutulan şu ki devlet her zaman 18 yaşında, helal olsun başkan senin değil suç, suçu olan deve kuşu gibi gömdü kuma başını.....

 • Akcakocalı
  Akcakocalı
  20.04.2022 03:08

  Madem ruhsatsizdi şimdiye kadar neden birşey yapmadi.elektirigi kesmeseydi sesleri cikmayacakti belediyenin işlerine nasil geliyorsa oyle calisan bir belediye.daha fazla rezil olmadan gidin bence

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız