Başkan Yanmaz, istişare toplantısında birlik beraberlik vurgusu yaptı

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile yaptığı toplantıda son günlerde yerel basında çıkan haberler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bazı gazetecilerin açık arama peşinde olduğunu söyleyen Başkan Yanmaz, Belediye içinde kaos çıkarmaya çalışıyorlar ifadelerinde bulundu.

Başkan Yanmaz, istişare toplantısında birlik beraberlik vurgusu yaptı
19.02.2022 - 16:21
Haber Merkezi
1056
3

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz,  Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz, Şenol Yazgan, Abitaş Genel Müdürü Hakan Öztaş ve MHP Akçakoca Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Akın ile Akçakoca Kahvecisinde istişare toplantısı yaptı.

HABERLER KAOS ÇIKARMAYA YÖNELİK

Başkan Yanmaz basında çıkan haberlerin Akçakoca Belediyesi içerisinde kaos çıkartmaya yönelik olduğunu ifade ederek, mesnetsizce yapılan yorumların belediyeyi yıpratmaya çalışmalarından ibaret olduğunu vurguladı. “Akçakoca Belediye Başkanlığına geldiğimiz günden bu yana görevimizi ilk günkü aşk ile yapmaya devam ediyoruz.” dedi

KALEMŞORLERE İTİBAR ETMEYİN

 Başkan Yanmaz, Başkan Yardımcıları ve personellerine yorum ve haberlerle saldıran kalemşorlara kesinlikle itibar edilmemesi gerektiğini ifade eden Başkan Yanmaz,  birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.   Batı Karadeniz’in İncisi bu şirin ilçemizi güzel yerlere getirmek için saat mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını dile getiren Başkan Yanmaz,  “En üst kademeden en alt kademedeki tüm mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

BAZI GAZETECİLER AÇIK ARAMA PEŞİNDE

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ilçe genelinde 7/24 özveriyle hizmet verdiğini kaydeden Başkan Yanmaz, ilçemizin bazı bölgelerinde kısa süreli çöp sorunlarına anında müdahale edildiğinin altını çizdi.  Başkan Yanmaz, son olarak bazı gazetecilerin sanki açık arama peşine düşmüşçesine yaptığı mesnetsiz haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak sözlerini tamamladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • osmaniyeli
  osmaniyeli
  20.02.2022 08:43

  Hiç içten olmayan zoraki gülüşler.

 • Yaşar
  Yaşar
  19.02.2022 22:19

  Bizde az önce arkadaşlarlan gelen elektirik faturasını istişare ettik işin içinden çıkamadık ne yaman çelişki değilmi

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  19.02.2022 21:51

  Gülün bakalım gülen son gülen kim olacak.Yazgan bey Akın bey rant sağladığınız kişilerden başka çuhallıda ne kadar seveniniz kaldı acaba.Kaldırımların üzerini kapattırıp kafelere tahsis edin kafelere masa sandalye attırıp yürüme yollarını daraltın.Undankale Kumsalın işgal ettikleri alana bakın burada insanlar rahatça yürüyemiyecek mi.Sonra en güzel yeri taksilere tahsis edin neymiş seçim zamanı söz verildi diye .Oy alabileceğiniz yerler belli.Çuhallı sizi affetmeyecek.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız