Kaostan beslenen çapulculara  en güzel cevap, bu fotoğraf oldu...

MHP Düzce Milletvekili Ecz. Ümit Yılmaz , MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı Makamında ziyaret etti. Ziyarete meclis üyeleri de katıldı.

Kaostan beslenen çapulculara  en güzel cevap,  bu fotoğraf oldu...
15.01.2022 - 17:04
Güncelleme 15.01.2022 - 17:11
Kaynak: Haber Merkezi
2704
1

Son günlerde bir kısım medyada  Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile başkan yardımcısı Şenol Yazgan, Sinan Akın  ve MHP meclis üyeleri  arasında bir problem olduğu algısını yayarak bulanık suda balık avlamaya çalışanlara en güzel cevap bugün verildi.

 MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’ın da yer aldığı aile fotoğrafıyla birlik beraberlik vurgusu yapıldı.

MHP Düzce Milletvekili Ecz. Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İlçe Başkanı İsmail Pazvant, Meclis üyeleri Hanife Tetik ve Mesut İnceoğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın makamında bir araya gelerek son günlerde Akçakoca kamuoyunda çokça konuşulan ve tepkilere neden Çuhallı çarşı sahiline yapılan büfe inşaatı başta olmak üzere son gelişmeleri birlikte değerlendirdi.

Belediyede mesai olmamasına rağmen gerçekleşen hafta sonu değerlendirmesi sonrası  Abant kahvecine geçen heyet,  tesiste  birlikte kahvaltı yaparak, belediye çalışmalarında  birlik ve beraberlik noktasında her hangi bir sorunun olmadığına yönelik mesaj verildi.

 


Editör: N. Cingirt