AKÇAKOCA İÇİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü döneminde başlatılan, Akçakoca’ya yapılan yatırım ve hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

AKÇAKOCA İÇİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
22.11.2021 - 14:59
Güncelleme 23.11.2021 - 07:53
Haber Merkezi
1722
3

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü döneminde başlatılan, Akçakoca’ya yapılan yatırım ve hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Yanmaz, “Akçakoca da mevcut Balıkçı Barınağı’nın olduğu yere bir yat limanı (Marina) ve balıkçılar için de Limoncuk mevkiinde modern bir balıkçı barınağı inşa edilecek. Aynı proje kapsamında öte yandan, Akçakocalıların yaz aylarında hücum ettiği plajlar da yeniden düzenlenecek. WC, duş, soyunma kabinleri, kafeterya, gözetleme kuleleri tasarlanırken, Civi Deresi ve çevresi, bitki örtüsüyle korunup, arasında gezinti yolları oluşturulacak,” dedi.

Yanmaz ayrıca Liman ile Çuhalı çarşısı arasındaki dalgakıran ihalesinin yapıldığının ve en kısa zamanda dalgakıran yapılma aşamasına geleceğini belirterek bu yatırımların Akçakoca’ya kazandırılmasında emeği geçen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır’a ve tüm Düzce’ye teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Cavit
  Cavit
  23.11.2021 02:54

  O yüzden mi Belediyeye ait ne kadar gayrimenkul varsa sattın gidip kendine Katamaran aldın?

 • sedat
  sedat
  22.11.2021 17:12

  çok güzel hareketler bunlar

 • Nermin
  Nermin
  22.11.2021 15:16

  Belediye işçinin aylıkları ne zaman ödenecek. Onuda sordunuzmu soramazsınız tabi!!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız