Kırgızistan Cumhurbaşkanı Danışmanı'ndan Başkan Yanmaz’a ziyaret

Kırgızistan Cumhurbaşkanı Danışmanı'ndan Başkan Yanmaz’a ziyaret
8.11.2021 - 18:31
Güncelleme 9.11.2021 - 08:18
Özel Haber
1381

Kırgısiztan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sadır Çaparov’un  Danışmanı Aslan Koyciev ,eşi (BBC muhabiri) Venera Koychieva ve Kırgızistan Turizm Bakanı temsilcisi Akylbek Tabyshev Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a  nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın  makamında gerçekleşen ve sohbet ortamında geçen ziyarette Kırgızistan’ın  genel durumu hakkında Başkan Yanmaz’ı bilgilendiren Kırgızistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Danışmanı Aslan KoycievAkçakoca’yı çok beğendiğini ifade etti. Koyciev “Sayın Cumhurbaşkanımız Sadır Çaparov’un  selamı ile sizlere geliyoruz. Akçakoca ile ilişkilerimizi her zaman sıcak ve samimi tutmak istiyoruz. Misafirperverliğiniz ve verdiğiniz kıymet dolayısıyla sizlere çok teşekkür ediyor, en kısa sürede bizler de sizleri Kırgızistan’da ağırlamak istiyoruz” dedi.

Nazik ziyaretleri dolayısıyla Aslan Koyciev ,eşi Venera Koychieva ile Kırgızistan Turizm Bakan Temsilcisi Akylbek Tabyshev’e teşekkür eden Başkan Yanmaz “Ben sizin vesileniz ile Kırgızistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sadır Çaparov’u  Akçakoca’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyor, Kırgızistan’a davetiniz dolayısıyla da teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: N. Cingirt