AKÇAKOCA BELEDİYESİ MERKEZ CAMİ ETRAFINDA ÇALIŞMA BAŞLATTI

AKÇAKOCA BELEDİYESİ MERKEZ CAMİ ETRAFINDA ÇALIŞMA BAŞLATTI
8.07.2021 - 17:51
Güncelleme 8.07.2021 - 20:35
Haber Merkezi
1204
1

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, gerekli talimatları verdi.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, Zabıta Müdürü Serdar İnan ve Park ve Bahçeler Amiri Şenol Yılmaz Emin  ile birlikte Hükümet Konağı ile Merkez Cami bölgesinde bulunan süs havuzları çevresindeki  tadilat ve yenileme  çalışmalarını yerinde inceledi.

 “ Son günlerde devam eden sağanak  yağış nedeniyle Merkez Camii çevresinde su baskınları meydana geliyordu. Cami altı esnafımızın  mağdur olmamaları adına ekiplerimiz ile bu bölgede incelemelerde bulunduk. Esnafımızın taleplerini dinledik. Su baskınlarının önüne geçebilmek adına en hızlı şekilde çalışmalara başladık. Akçakoca Belediyesi olarak İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçmıyoruz, kaçınmıyoruz" dedi.

Yapılan saha incelemesi esnasında yanına gelen vatandaşlarla sohbet eden Yanmaz,  ilgi ve alakalarından  dolayı vatandaşlara teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt