BAŞKAN YANMAZ SAHADAN AYRILMIYOR

BAŞKAN YANMAZ SAHADAN AYRILMIYOR
21.05.2021 - 16:33
1567
3

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Su Kanalizasyon Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz,Fen İşleri Müdürlüğü Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Su Kanalizasyon Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı. Başkan Yanmaz’a Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan eşlik etti.

 Saha çalışmalarını inceleyen Başkan Yanmaz’ın  yanına gelen vatandaşlar talep ve isteklerini dile getirerek kendisine teşekkür etti. Her fırsatta daha ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışı ile vatandaşın yakınında olmaya çalışıyoruz ifadelerine yer veren Başkan Yanmaz, "Yerel yönetim anlayışına yeni bir yaklaşım getirdik. Biz daima vatandaşlarımızın fikirlerini, taleplerini ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hava şartları ne olursa olsun sahada yılmadan hizmet veren çalışma arkadaşlarımın motivasyonlarını artırmak da bizim için önemli bir konu. Kendileri ile hem sohbet ettik hem çalışmalar hakkında bilgi aldık" dedi.

Yanmaz; ‘’Batı Karadeniz’in İncisi Düzce ve Bolu’nun denize açılan yüzü ilçemiz Akçakoca için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Bu şirin ilçemizi modern ve marka haline getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapma gayretindeyiz’’ ifadelerine yer verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Şoför
  Şoför
  22.05.2021 10:33

  İki yıldır Akçakoca küçük sanayi sitesi ne malzeme getirip götürüyorum merak ediyorum acaba sayın başkan oranın yolundan haberiniz varmı varsa neden yapılmıyor bu kadarmi belediye aciz üstelik belediye nin de orada tesisleri bulunuyor ken orada ki esnafı hiç düşünmüyor musunuz illa ki seçim zamanı mı gelmesi lazım yazık çok yazık bu millet neyin cezasını çekiyor

 • Mrt
  Mrt
  21.05.2021 20:34

  Aaa haberiniz yok mu biz çoktan marka olduk ya. Musluğu açtığımızda su akarken görünce nasıl seviniyoruz bilemezsiniz. Misafirlerimiz bile nasılsa sular yoktur deyip gelmiyorlar ve kafamız rahat. Alın size marka. Siz Akçakocayı marka yapamazsınız. Zaten ilk seçimde bu su derdimizin büyüklüğünü, sayısı azımsanmayacak sessiz halk tarafından sandıkta göreceksiniz!

 • Ümit
  Ümit
  21.05.2021 19:06

  İki gündür su kesintisini hallemediniz. İki taş döşeme ile marka olunmuyor.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız