TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ ŞAHİN NE İŞ YAPAR...?

Akçakoca Chp İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz , Ayazlı mahallesi Akevler sitesinde bulunan tatilcilerin şikayeti üzere gittiği bölgeden çöplerin kaldırılmamasına tepki gösterdi.

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ ŞAHİN NE İŞ YAPAR...?
22.07.2021 - 11:24
Güncelleme 23.07.2021 - 07:49
Haber Merkezi
3791
6

Akevler bölgesi sakinleri, biriken çöpleri kaldırmayan belediye temizlik işleri müdür Sinan Şahin’e tepki gösterdi.

Vatandaşların yükselen tepkisini yerinde görmek için Akevler bölgesine giden CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, ,

bölgede çöplerin yığıldığını, hiç bir kere sinek ilaçlaması yapılmadığına işaret ederek Akçakoca Belediyesini göreve çağırdı.

"Biliyorum bayram, herkesin hakkı olduğu gibi temizlik görevlileri de bayramlarını kutlamalı. Fakat bilindiği üzere ilçemiz çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamakta.

Bu gün bende ailemle birlikte bu plajı kullandık. Görüntü tıpkı fotoğraflarda gördüğünüz gibi. 

Liderlik iyi bir organizasyon gerektirir. İlçemizde bu işlerden sorumlu kişi veya kişilerin acilen konu hakkında planlama ve çalışma yapmaları gerekmektedir. İlçe çok kalabalık, öngörüde bulunmak, bu kalabalıktan çöp sorunu çıkacağını tahmin etmek zor olmamalı. Tüm planlarımız gibi mavi bayrağını kaybettiğimiz, cankurtaranı olmayan plajlarımızdan AKEVLER plajı ilgi bekliyor. İlgililere duyurulur." dedi


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Metin gure
  Metin gure
  24.07.2021 11:24

  Sinan ne yapsın bir tane ceza kesilmismi kabahatler kanunu var bu ülkede bir kişiye kesilmismi dostlar alis verişte girsin diye anons,yapılıyo sinan elinde kaç çalışan var iki bu ilkel insanların hicmi suçu yok bunları kınayan varmi

 • Of lu
  Of lu
  22.07.2021 23:17

  Müdürler başkanların ipini çeker.

 • Emrah ESEN
  Emrah ESEN
  22.07.2021 18:35

  Akçakoca da temizlikle ilgili bir sorun çoğu zaman görülmez bununla beraber ortamda ki çöpler ortada FAKAT personel sayısı aynı iken bayrama bağlı olarak gelen misafir sayısı toplanacak çöp oranını çok arttırdığını unutmayın artı ne yazık ki ilçemize kaliteli turist gelmez bu durumu konuşmalarından üsluplarından ve çevreye verdiği zarardan da kolayca anlaşılmaktadır.

 • Jale Özkurt Özcan
  Jale Özkurt Özcan
  22.07.2021 17:39

  Temizlik görevleride bayram kutlamalı , 4 gün kurban bayramı öyle planlanır ki bu manzaralar oluşmaz. Bazı görevler fedakarlık ister turizm şehri olmayı istemek daha büyük fedakarlık ister. Bu işin mazereti olmaz. Bir sürü tanıdıklarımıza tavsiye ettik

 • Enver Vural
  Enver Vural
  22.07.2021 17:39

  3 milyonluk Bodrum çiçek gibi.Bizim Akçakoca pislik içinde...Toplasan kaç çöp konteyneri var,onu da beceremiyorlar...

 • Mahalle
  Mahalle
  22.07.2021 13:28

  siz birde yukarı mahalle yollarını görün çöpte cabası

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız