AK Parti MKYK Üyesi Tayyar’dan fiyat tepkisi!

AK Parti MKYK Üyesi Tayyar’dan fiyat tepkisi: “Çözüm üretemiyorsak bunun siyasi faturası ağır olur”

AK Parti MKYK Üyesi Tayyar’dan fiyat tepkisi!
7.03.2022 - 09:59
Haber Merkezi
1985
1

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Şamil Tayyar, fahiş fiyatlar üzerinden zincir marketlere tepki göstererek, "Bunca rezilliğe rağmen kalıcı çözüm üretemiyorsak, bunun siyasi faturası ağır olur." dedi.

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırısı sonrası Türkiye’nin bu ülkeden ayçiçek yağı ithalatı konusunda sorun yaşayacağı, peşi sıra da zam beklentisi oluşmuştu.

Tayyar da, fahiş fiyatlar üzerinden zincir marketlere tepki göstererek "Bunca rezilliğe rağmen kalıcı çözüm üretemiyorsak, bunun siyasi faturası ağır olur" dedi.

Tayyar, marketlerdeki ayçiçeği yağı üzerinden gelen tepkileri değerlendirerek partisine çözüm çağrısında bulundu.

Tayyar'ın paylaşımı şöyle:

"Zincir marketlerle ilgili bu kaçıncı fahiş fiyat, stok tartışması? Vatandaşın ne kusuru var? Neyi, niye boykot etsin? Önce biz üzerimize düşeni yapalım sonra vatandaştan destek isteyelim. Bunca rezilliğe rağmen kalıcı çözüm üretemiyorsak, bunun siyasi faturası ağır olur."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • VATANDAŞ
    VATANDAŞ
    7.03.2022 11:57

    Şamil beyi kutlarız.Doğruları söyleme cesareti var.Ya Akçakocadaki şakşakçılara ne demeli.Sadece o makamda otursunlar işgal etsinler.Doğruları açıklamaktan gölgelerinden koksunlar.O makamlar gelip geçici.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız