AK saçlılarla buluştu..

AK Parti Belediye Başkan aday adayı Ali Uzun, ‘AK saçlılar’ olarak bilinen sivil inisiyatif grubu ile bir araya gelerek istişarede bulundu.

AK saçlılarla buluştu..
1.12.2023 - 12:04
Kaynak: Haber Merkezi
1229

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Akçakoca’dan belediye başkan aday adayı olan Ziraat Yüksek Mühendisi iş insanı Ali Uzun, uzmanı olduğu tohum ıslahı ve ülkemizin tohum alanındaki durumu konusu başta olmak üzere genel tarım uygulamaları konularında bilgi ve tecrübelerini AK saçlılar grubu ile paylaştı.

Düzce Belediyesi 23 Nisan çocuk parkı tesislerinde organize edilen toplantının oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştiğini söyleyen  Ali Uzun, Akçakoca belediye başkanlığına neden  talip olduğunu ve eğer yetki verilirse nelere yapacağını anlattı.

Katılımcıların soruları ile zenginleşen toplantının çok verimli geçtiği öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ali Uzun, toplantının düzenlenmesinde emeği olan Abdullah Çelibioğlu başta olmak üzere toplantıda yer alan katılımcılara teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız