40 tondu 70 tona çıktı!

Akçakoca TMO’da fındık alımı 40 tondan 70 tona çıkarıldığı açıklandı.

40 tondu 70 tona çıktı!
2.09.2023 - 14:43
Haber Merkezi
1317
1

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk’ün girişimleri ile Akçakoca TMO’da fındık alımı 40 tondan 70 tona çıkarıldı.

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ve AK Parti ilçe başkanı Esved Sarıoğlu ile teşkilat üyeleriyle Akçakoca Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) fındık alım merkezinde incelemelerde bulundular.

İncelemeler sırasında Milletvekili Öztürk’e çiftçiler TMO’da fındık alımı kotasının 40 ton olduğunu bunun az olduğunu söylediler. Bunun üzerine Milletvekili Ercan Öztürk, TMO Genel müdürü Ahmet Güldal ile güreşme yaptı. Yapılan görüşme ile günlük kota miktarı artırıldı.

GÜNLÜK KOTA MİKTARI ARTIRILDI

Milletvekili Ercan Öztürk, “TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ile yaptığımız görüşmede Akçakoca TMO Fındık Alım Merkezi’nde günlük fındık kota alımı arttırıldı. Bu ramak 40 tondan 70 tona çıkartıp, randevu süresini de geriye çekerek, üreticilerimiz ürünü daha kısa sürede daha fazla fındık teslim etmesine imkan sağlamış olacak. Tüm vatandaşlarımıza ve üreticilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Köylü
    Köylü
    2.09.2023 15:44

    Nevzat bey Nolursun başka haber yap iyice kabak tadı verdi, Yat kalk fındık

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız