Çok iyi, çok uyumlu ekip oldular...

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk genç yaşta olmanın verdiği avantajla muhteşem bir uyum sağladılar. Sahadan ayrılmayan bu ikilinin Ankara’da ki bağlantılarını da Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir sağlıyor. Hazırlanan projeler Keşir aracılığı ile ilgili Bakanlıklara sunuluyor.

Çok iyi, çok uyumlu ekip oldular...
26.08.2023 - 13:08
Haber Merkezi
678

AK Parti Düzce’de İl Başkanı, Milletvekilleri, İl Genel Meclis Başkanı ve Merkez İlçe Başkanı statüsünde muhteşem bir uyum sağladı. Özellikle yaşları genç ve birbirine yakın olan AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, adeta kafa kafaya vererek Düzce için projeler geliştiriyor. Geliştirilen projelerin Ankara sürecini ise, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tamamlıyor. Ankara’da hem bürokrasi hem de Bakanlıklar nezdin de her kapıyı açabilen Keşir, Öztürk ve Şengüloğlu’nun hazırladığı projelerin ilgili makamlara ulaştırılmasında ve sonuçlanmasında etkin rol oynuyor.

Geçtiğimiz hafta İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç’un da yer aldığı heyetle Ankara’da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İŞ-KUR Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Keşir, Öztür ve Şengüloğlu hem yeni görev alan bakan, bakan yardımcısı ve genel müdürlere hayırlı olsun dileklerini ilettiler hem de Düzce’ye gerekli olan yatırımlar için ödenek talep ettiler.

Ankara’da ki mesaisinin yoğunluğu ve yerel seçim hazırlıkları nedeniyle Düzce’ye çok sık gelemeyen Ayşe Keşir’in Düzce’deki gözü kulağı olan Öztürk ve Şengüloğlu, Düzce özelinde yaptıkları çalışmalarla göz doldurmaya başladılar. Sorun yaşanan her noktaya anında ulaşan ikili, sorunların çözüme kavuşması için harekete geçiyorlar.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız