Ercan, ‘sıkıntıyı biliyoruz, kısa sürede çözeceğiz’

Son günlerde siyasi parti temsilcilerinin çekim merkezi olan Akçakoca ilçesine bağlı Melenağzı köyüne bu kez  AK Parti heyeti çıkarma yaptı. Köylülerle görüşen heyet su, yol ve sahil temizliği başta olmak üzere her şeyin çözüleceğini söyledi.

Ercan, ‘sıkıntıyı biliyoruz, kısa sürede çözeceğiz’
5.08.2023 - 09:31
Güncelleme 5.08.2023 - 09:34
Haber Merkezi
1122

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu başkanlığındaki heyet Akçakoca ilçesine bağlı Melenağzı köyünü ziyaret etti.

Ziyarete AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk,İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç,  İl genel meclis üyeleri Mustafa Ezer, Sinan Cumur, AK Parti ilçe başkanı Esved Sarıoğlu ve diğer yöneticiler katıldı.

SORUNLARI BİLİYORUZ, ÇÖZECEĞİZ

Haftalardır temiz içme suyuna hasret kalan Melenağzı köylüleri, seslerini duyurabilmek için Akçakoca – Kocaali- Karasu yolunu kısa süreliğine trafiğe kapatmış ve yetkililere seslenmişti. Köylü kadınları çığlığına duyarsız  kalmayan AK Parti Milletvekili Ercan Öztürk, iki aracın yan yana güçlükle ilerlediği köy içi yoluna alternatif 5 kilometrelik yol başta olmak üzere, içme suyu hattı ile sahil temizliğinin titizlikle takip edildiğini ve önümüzdeki günlerde sorunun çözüleceği sözü verdi.

İl başkanı Hasan Şengüloğlu ise yaptığı kısa açıklamada: “ Milletvekilimiz Ercan Öztürk ve teşkilatımızla beraber vatandaşlarımızla sohbet ettik, dertleştik, sorunlarına çözüm aradık.

Melenağzı'nda karşılaştığımız başkentimizin efsane başkanı Melih Gökçek'te bugün bize eşlik etti, kendisine teşekkür ediyorum “ dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede tatilini Melenağzı köyünde geçiren Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Akçakoca eski belediye başkanı Nazmi Çiloğlu’da hazır bulundu.

 

AK Parti heyeti, sorunlar yerinde tespit etmek için köy içi ve mahalle aralarında kadınlarla görüşerek not aldı, çözüm için söz verdi.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız