Teşkilatı çocuk parkına çevirdiler…

Ak Parti hükümeti ile Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına bağlı İlbank onaylı Dünya Bankası kredisine 14 mayıs seçimleri öncesi EVET diyen, 28 Mayıs seçimleri sonrası ise aynı krediye bu kez HAYIR diyen AK Parti belediye meclis üyelerinin çelişkili tutumu, belediyeciliği yapboz tahtasına çevirdiler eleştirilerine eden oldu…  

Teşkilatı çocuk parkına çevirdiler…
19.07.2023 - 18:44
Güncelleme 20.07.2023 - 06:17
Haber Merkezi
2089
2

Yetmezmiş gibi, AK  Parti yönetim kurulu üyesi Burhan İşleyen’in, Salı günü gece saatlerinde halkın oylarıyla seçilen Akçakoca Belediye meclisinin iradesine gölge düşüren açıklaması işin tuzu biberi oldu.

Belediye meclis üyeleri dururken, 6 meclis üyesinin iradesine ipotek koyup kendi adına basın açıklaması yapması, ilçe genelinde AK Parti’yi çocuk parkına çevirdiler, kimin ne yaptığı belli değil yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci turunun tamamlandığı 28 mayıs gecesi, Okan Yanmaz ile birlikte AK Parti balkonundan halka selam veren Esved Sarıoğlu, Burhan İşleyen, meclis üyeleri ve diğer yönetim kurulu üyelerinin aradan 1,5 ay geçtikten sonra Okan Yanmaz’a savaş açmaları, “ işin içinde ince hesaplar var” diye yorumlandı

İşleyen’in yaptığı açıklamayı değerlendiren AK Parti’ye yakın kaynaklar, ilçe başkanı dururken, 5 meclis üyesi dururken, belediye meclisi ile ilgisi olmayan birinin teşkilat adına açıklama yapması, nerede görülmüş. Partiyi çocuk parkına çevirdiler, iyice çuvalladılar “  değerlendirmesi yapıldı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • okuyucu
  okuyucu
  20.07.2023 14:27

  Festival yapıyor daha ne istiyorsunuz .. yollar köstebek gibi ...olsun ...her taraf köpek dolsun ne farkeder ki ...

 • Saadettin
  Saadettin
  19.07.2023 19:28

  Doğru yaptılar. Sonuna kadar yanlarındayım. O kadar krediyi ne yapacaksınız? Belediyenin parasıyla alınan iphone lar ipad ler yeterli olmadı daha fazlası lazım. Ortada bir hizmet yok. Heykel ve lamba belediyeciliği. Oda zengin etmek içinse. Kendi döneminde ödemeyecek ki. Hesap soranda yok. İttifak var tamam da acaba başkan bey ne kadar ittifaka değer veriyor. Hep Ak parti mi ittifaka tabi. Yok şehircilik bakanlığı onaylı yok ilbank onaylı diye yönlendiriyorsunuz yasal olabilir ama etik değil.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız