AK Parti'den 'emekliye seyyanen zam' çıkışı

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin emekliye seyyanen zam çağrısıyla ilgili olarak "Mümkündür” açıklaması yaptı.

AK Parti'den 'emekliye seyyanen zam' çıkışı
12.07.2023 - 10:10
Haber Merkezi
1404

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin emekliye seyyanen zam çağrısıyla ilgili olarak "mümkündür, bu manada çalışanlarımızın özellikle enflasyona ezdirilmemesi, özlük haklarının artırılması noktasında çabamız olacaktır. Ancak bütçe imkanları dediğimiz denge var" açıklamasında bulundu

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin TBMM grup toplantısında gündeme getirdiği 'emekliye seyyanen' zam talebine ilişkin açıklamada bulundu.

Güler, Bahçeli'nin çağrısına ilişkin "Mümkündür, bu manada çalışanlarımızın özellikle enflasyona ezdirilmemesi, özlük haklarının artırılması noktasında çabamız olacaktır. Ancak bütçe imkanları dediğimiz denge var. Belli noktalarda tasarrufta bulunarak farklı kalemler oluşturulmak suretiyle fazla verilmesini biz de arzu ederiz. Çok ciddi bir çaba sarfedildi. Bunların ekonomik büyüklüğü ve bütçeye getireceği yükle beraber" ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız