Erdoğan Düzce'ye gelecek...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 mayıs ve 28 mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendisine en çok oy veren illere teşekkür ziyaretleri yapıyor. Bu kapsamda, Erdoğan'ın önümüzdeki haftalarda Düzce ilini de ziyaret etmesi bekleniyor.

Erdoğan Düzce'ye gelecek...
8.07.2023 - 12:01
Haber Merkezi
1081

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine başlıyor. Teşekkür ziyaretleri Düzce’nin de arasında olduğu en çok oy alınan illerle başlayacak. Erdoğan, bugün Bayburt ve Gümüşhane'de vatandaşlarla bir araya gelecek.

14 ve 28 Mayıs seçimleriyle Türkiye'de yeni bir döneme başlamış oldu. Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Seçimi'ni kazanan isim oldu. Erdoğan, seçimin birinci ve ikinci turunda en yüksek oy aldığı illere teşekkür ziyaretinde bulunacak.

İLK ZİYARET BAYBURT

Haber Global'de yer alan habere göre Erdoğan teşekkür ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini saat 14.00'te Bayburt'a yapacak. Yurt içi ziyaretlerine devam edecek olan Erdoğan, saat 17.00'de ise Gümüşhane'de vatandaşlara hitap edecek.

LİSTEDE DÜZCE’DE VAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzde 70’in üzerinde rekor oy topladığı Bayburt, Gümüşhane’nin dışında listede  Rize, Düzce, Yozgat, Çankırı, Kahramanmaraş , Aksaray, Erzurum, Malatya, Sivas, Konya gibi iller de var.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız