Erdoğan teşkilatlara seslendi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce teşkilatının da izlediği AK Partili il ve belediye başkanlarına seslendiği online toplantıda ikinci tura dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “ AK Partili il ve belediye başkanlarına seslendi: Yüzde 49,5'ten fire vermeyeceğiz” dedi.

Erdoğan teşkilatlara seslendi...
18.05.2023 - 08:01
Haber Merkezi
1094

Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte belediye başkanı Faruk Özlü, Düzce milletvekilleri Fahri Çakır, Ercan Öztürk ile birlikte diğer teşkilat mensuplarının katıldığı toplantıda parti yöneticilerine seslenen  Erdoğan, "Aldığımız yüzde 49.5 oydan tek bir fire bile vermemek ilk önceliğimizdir. İkinci turda ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

SÖZÜMÜZÜ DOĞRUDAN MİLLETE SÖYLEYECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde düzenlenen toplantıda, il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve milletvekili adaylarına online bağlanarak açıklama yaptı. Erdoğan, zaman zaman muhalefete yüklenerek, "Seçimi açık arada geride bitirmelerine rağmen suyu bulandırmak için her şeyi yapıyorlar. Sağlam durmazsak sandıkların üzerine çökecekler" dedi. Ayrıca ikinci turda sıkı çalışacaklarına dair mesaj vererek, "Aldığımız yüzde 49.5 oydan tek bir fire bile vermemek ilk önceliğimizdir 2. turda da hep olduğu gibi sözümüzü doğrudan millete söyleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

ŞENGÜLOĞLU: ZAFERE BİRLİKTE ULAŞACAĞIZ

Online yapılan toplantıdan sonra açıklama yapan AK Parti Düzce İl başkanı Hasan Şengüloğlu, “ Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında 3 kademe AK Parti İl Başkanları, Milletvekilleri, Milletvekili Adayları, Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Başkanları Toplantısı'nı gerçekleştirdik.

Düzce teşkilatları olarak milletimizle yüz yüze kurduğumuz gönül bağını dahada güçlendirerek ortaya koyduğumuz Türkiye Yüzyılı hedeflerimize gece gündüz demeden yürümeye devam edeceğiz.

Aziz milletimizin 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımıza olan güçlü desteği ile Büyük Türkiye zaferine hep birlikte ulaşacağız.” İfadelerinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız