Ali Uzun'dan 'adaylar önceden belliydi iddiası...'

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Ali Uzun, Milletvekili adayı gösterilmemesinin ardından sosyal medya hesaplarından serzenişte bulundu. Uzun; Düzce için sonucu önceden belli olan bir yarışın içine girdik’’ dedi.

Ali Uzun'dan 'adaylar önceden belliydi iddiası...'
25.04.2023 - 14:10
Kaynak: Haber Merkezi
1797
11

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine sayılı günler kaldı. Partilerin aday listeleri 9 Nisan’da YSK’ya teslim edildi. AK Parti’de milletvekili aday listeleri Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki üst komisyon tarafından belirlendi. 50’den fazla aday adayı arasından Düzce’de AK Parti Milletvekili Adayları; Ayşe Keşir, Ercan Öztürk ve Hakan Kuşcuoğlu oldu.

DÜZCE İÇİN SONUCU ÖNCEDEN BELLİ

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı olan ve aday olarak gösterilmeyen Ali Uzun sosyal medya hesaplarından serzeniş dolu bir mesaj yayınladı.  Düzce için sonucu önceden belirlenen bir yarışın içinde bulunduk diyen Uzun mesajında; Biz aday adayları için herkes konuştu, bir biz konuşmadık. Tüm arkadaşlarım gibi ben de partimizin çağrısı üzerine en yüksek oranda teveccüh gösterip aday adayı oldum.( Her ne kadar Düzce için sonucu önceden belli bir yarışın içine girmiş olduğumuzun kısmen farkında olsak da…)

Aday adaylığı sürecinde ve adaylarımız belli olduktan sonra da 3 er 4 er kişilik gruplar halinde çalışmalara katıldık ve imkanı olan arkadaşlarımız hala sahadalar .

Fakat aslolan aday arkadaşlarımızın vitrinde ve ön planda olduğu saha çalışması yapılmasıdır .Kaldı ki o da yapılıyor .

Eksik olan ve biraz da olması gereken aday arkadaşlarımızın bizleri yanlarında görmekten memnun olduklarını belirtmeleri ,en azından bir iki kelamı ve hal hatırı fazla görmemeleri .Yoksa kimse istenmediğini hissettiği bir ortamda bulunmak istemez .

Ben aday gösterilseydim her aday adayı arkadaşımı bir kere de olsa telefonla arar ve çalışmalarımda aramızda görmekten gurur duyacağımı söylerdim .

En azından saha da gördüğüm aday adayı arkadaşıma bir hal hatır sorar,iki kelam ederdim .

Bana göre aday adaylarının sahada olup olmaması seçim sonuçlarını etkileyen

önemli bir unsur değil fakat mevcut milletvekillerimiz ,adaylarımız , belediye başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımızın sahada olması seçim sonuçları için çok önemli .’’ ifadelerini kullandı.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (11)

 • Bir dost
  Bir dost
  27.04.2023 12:12

  Bak Ali uzun. Millet tekkeye derviş secmiyor.Politikacı seçecek neticede. Ve politikanın ne olduğunu sen gayet iyi bilirsin.Hal böyle iken, Şahsına bir hakaret ve iftira olursa elbette buna karşı çıkarız. Lakin, diğer yorum, kinaye ve eleştirileri de hazmedeceksin.yada politika yapmayacaksın. İkisi bir arada olamaz. Dedik ya, tekkeye derviş secmiyor millet.

 • Ayazlı
  Ayazlı
  26.04.2023 22:07

  Mustafa sudan,sen niye alındın,sana mı dedik demek sen de aynısısın,bu saatten sonra sanada geçerli adam olamama sözü,tanımak istiyorsan yaz numaranı ararım ben seni...

 • Ali Uzun
  Ali Uzun
  26.04.2023 21:10

  Ya arkadaşlar nedir böyle kin ve nefret suçu işler gibi haysiyet cellatlığına soyunmuşsunuz ? Yok adam olsan listede olursundan tut da,ne yapsa olmadı vah vah …Ömrümde kimsenin kalbini kırmadan ,sürekli dost kazanarak siyaset yaptım .Adlarınızı da yazmamışsınız ki arayıp helallik alayım sizi kızdıracak ne yaptım diye sorayım .Neyseki ahiret var.Zerre ağırlığınca tartılan terazi de siz benimle helallik almadan nasıl geçeceksiniz bakalım .Her yorumu yayınlayan sn moderatör bunu da yayınlarsın inş.

 • Kızılelma
  Kızılelma
  26.04.2023 14:06

  Adaylar önceden belli idiyse, sen niye aday oldun derler o vakit adama? Kes trasi.

 • Akcakocali
  Akcakocali
  26.04.2023 11:01

  Mustafa sudan misin ne karın agrisisin.kimsin ula sen. Hiyarligin lüzumu yok.orada ne yazıyor iyi bak. Ad veya rumuz diyor. Ve biz de bu hakkı kullanmisiz. Şimdi ikile.

 • Fadime
  Fadime
  26.04.2023 10:57

  Ne yaptıysa olmadı.garibim benim.vah vah.

 • Alikemal
  Alikemal
  26.04.2023 10:55

  Vah canım benim. Üzülme. Önümüzde belediye seçimleri var. Bakarsın başkanlığa aday yaparlar seni. Gerçi millette bir karsiligin yok ya. Sen gene de çeneni sıkı tutasin.isyan etmeyesin.Bakarsin bürokraside bir yere atanirsin.kimbilir.seni gidi seni.

 • Mahmut
  Mahmut
  26.04.2023 10:50

  Üzülme kardeş. Sen de Keles gibi birdahaki seçime MHP den aday adayı olursun.Davava mava hikaye.Yeterki milletvekili ol. Anladın sen onu.

 • möğretim üyesi
  möğretim üyesi
  26.04.2023 09:50

  Tüm herşey CIA dan geldiği orjinalliği ile uygulanır,sıkıntı yapmayın Ali bey,üretime devam...

 • Mustafa Sudan
  Mustafa Sudan
  25.04.2023 21:50

  Adam olsan kimliğini yazarak yorum yazardın .Yorumcu .Ali bey adam gibi adamdır .

 • Mustafa Sudan
  Mustafa Sudan
  25.04.2023 21:47

  Adam olsan kimliğini yazarak yorum yazardın .Yorumcu .Ali bey adam gibi adamdır .

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız