AK Partili adaylardan birlik mesajı

AK Parti Düzce Milletvekili Adayları Ayşe Keşir, Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu seçimler öncesi birlik ve beraberlik mesajı verirken, seçim otobüsünden halkı selamladılar. Elinde Türk Bayrağı ile ilerleyen bir çocuk ise fotoğraf karelerine yansıdı. 

AK Partili adaylardan birlik mesajı
24.04.2023 - 11:37
Haber Merkezi
890

Ramazan Ayı’nın ve takibinde Ramazan Bayramı’nın sona ermesi ile birlikte siyasi arenada çalışmalar hız kazandı. Her siyasi partinin adayı çalışmaları kapsamında halka yakın olmak ve kendilerini tanıtmak için insan üstü gayret sarf ederken başarıyı yakalamak için tüm Düzcelilere ulaşmaya çalışıyorlar.

Bu çerçevede AK Parti Düzce Milletvekili Adayları Ayşe Keşir, Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu, seçim otobüsünde şehri gezerek halkı selamladılar. Halka birlik ve beraberlik mesajı veren 3 vekil adayı aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tavsiyesi üzerinde müzik kullanmadan yaptıkları gezide vatandaşlarla tek tek selamlaşarak ilgilendiler.

Diğer yandan otobüsün önünde ilerleyen ve elinde Türk Bayrağı taşıyan bir çocuğun görüntüsü de dikkatlerden kaçmadı. Geziye ayrı bir hava katan bisikletli çocuk fotoğraf karelerine yansıdı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız