AK Parti milletvekili adayları vitrine çıkıyor!

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 28.Dönem milletvekili seçimi öncesinde AK Parti’nin milletvekili adayları bugün kamuoyuna tanıtılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılım sağlayacağı Ankara Spor Salonu'ndaki programda ayrıca AK Parti Seçim Beyannamesi de belli oluyor. Programa Düzce Milletvekili adayları da katılacak.

AK Parti milletvekili adayları vitrine çıkıyor!
11.04.2023 - 08:22
Güncelleme 11.04.2023 - 08:25
Haber Merkezi
802

Türkiye 14 Mayıs’ta seçime gidiyor. 33 gün sonra kurulacak olan sandıklar ile milyonlarca seçmen Cumhurbaşkanı ve 28.Dönem milletvekili tercihini yapacak. Kritik seçimler öncesinde Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği takvim işliyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde partiler ve ittifaklar milletvekili aday listelerini YSK’ya teslim etti. 3 dönem kuralına takılan birçok tanıdık isim ve siyasetçiler kendilerine listede yer bulamadı.

AK PARTİ’NİN SLOGANI DA BELLİ OLDU

2002 yılından bu yana en büyük değişikliğin yaşandığı AK Parti milletvekili aday listelerinde ayrıca Kabine’den Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy dışında diğer isimler milletvekili adayı olarak gösterildi.

AK Parti'nin seçim sloganını ise "Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam" ve "Doğru adımlarla yola devam" belirledi.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VİTRİNE ÇIKIYOR

Milletvekili adaylarının belli olması ile birlikte AK Parti bugün kamuoyunda isimlerini tanıtacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılım sağlayacağı Ankara Spor Salonu’ndaki programda ayrıca AK Parti Seçim Beyannamesi de belli oluyor. Seçim beyannamesinde Türkiye’nin ikinci yüzyılı vurgusu yapılması beklenirken ayrıca yapılan ve yapılacak olan projelerin de anlatılması bekleniyor.

PROGRAMA DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DA  KATILACAK

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşsek programa Düzce milletvekili adayları Ayşe Keşir, Ercan Öztürk ile Hakan Kuşcuoğlu’da katılarak kamuoyuna tanıtılacak.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız