AK Parti’den cemiyete ziyaret

Düzce Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, basının önemine dikkat çekti. “ Basın bir ulusun ortak sesidir” diyen İl Başkanı Şengüloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bayan gazetecilere karanfil dağıttı.

AK Parti’den cemiyete ziyaret
8.03.2023 - 20:18
Kaynak: Haber Merkezi
1007

AK Parti genel merkezi tarafından  AK Parti Düzce İl Başkanlığına atanan Hasan Şengüloğlu yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  Gazeteciler Cemiyetinizi ziyaret etti. Ziyarete il yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile AK Parti merkez ilçe başkanı olan Mehmet Gül de katıldı.

Geçtiğimiz ay yapılan Olağanüstü kongre ile yenilenen Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Hasan Şengüloğlu,  basının önemine dikkat çekerek " Basın bir ulusun ortak sesidir” dedi.

Yeni cemiyet oluşumuna tebriklerini ileten Hasan Şengüloğlu; “ Cemiyet Başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Misafirperverliklerinden dolayı basın mensubu arkadaşlara teşekkür ediyor, çalışmalarında başarı diliyorum”  dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de kutlayan Şengüloğlu, ziyaret esnasında cemiyette bulunan bayan gazetecilere karanfil verdi.

 

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ise , Başkan Hasan Şengüloğlu’nun yanı sıra ziyarete gelen tüm isimlere teşekkür ederek Düzce için birlikte çalışacaklarını söyledi.


Editör: N. Cingirt