Temayül yoklaması tamamlandı. Gözler Ankara'da....

AK PARTİ’DE GÖREVİNDEN İSTİFA EDEN MUSTAFA KESKİN’İN YERİNE SEÇİLECEK İL BAŞKANI İÇİN TEŞKİLAT İÇİ TEMAYÜL ANKETİ YAPILDI. TEŞKİLAT DIŞINDAN KİMSE ADAY OLMADI. OY KULLANAN PARTİ YÖNETİCİLERİNİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNUN İL BAŞKANI OLARAK ERSİN GÖKÇE’Yİ İSTEDİKLERİ ÖĞRENİLDİ. YOKLAMAYA AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI DA KATILDI…

Temayül yoklaması tamamlandı. Gözler Ankara'da....
16.01.2023 - 13:56
Haber Merkezi
755

Mustafa Keskin’in istifası ardından boşalan AK Parti Düzce İl başkanlığı için teşkilat içi temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Bölge Koordinatörü Yahya Çelik ile Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’ın gözetiminde yapılan temayül yoklamasına il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı.

Temayül yoklaması öncesinde teşkilat dışından herhangi bir isim aday olarak çıkmadı.

Temayüle katılanlara il başkanlığı için 3 isim yazmalar istendi.

AK Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre, yapılan temayülde ilk sırada İl Başkan Vekili Ersin Gökçe’nin ismi çıktı. Gökçe’nin il başkanı olmasında üzerinde teşkilatın büyük çoğunluğunun hemfikir olduğu görüldü.

İl başkanlığının belirlenmesi için yapılan temayül yoklaması sonuçları, genel merkezde değerlendirilecek. Muhtemelen bu hafta içinde il başkanı olacak isim açıklanacak ve mazbatasını alacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız