İllerde anket yapılıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, 28 Ekim'de Ankara Arena'da AK Parti Yol Haritası'nı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aktaracağını söyledi, milletvekillerinin performanslarının değerlendirileceğini, illerde varsa öne çıkan isim bunların tespit edileceğini belirtti. Kandemir ayrıca, illerde anket çalışması yaptıklarını da ifade etti.

İllerde anket yapılıyor
20.09.2022 - 07:58
Haber Merkezi
1625

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir CNN TÜRK’te açıklamalarda   bulundu. AK Parti'nin seçimden seçime sahaya çıkan bir hareket olmadığını söyleyen Kandemir, " Cumhurbaşkanımız teşkilatçılığa çok önem verdiği için aşağıdan gelen geri bildirimleri son derece önemsiyor. Biz sürekli sahada olan bir siyasi hareketiz. Çok yoğun bir Ramazan sonrasında Meclis'in kapanmasıyla yaz dönemini geride bıraktık. Arkadaşlarımız çok yoğun bir yaz temposunda milletimizle buluştular. Şimdi bu çalışmaları artık seçime doğru şekillendirmeye başlıyoruz. Bizim için 3 adım var. Birincisi saha çalışmaları. 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları adıyla yeni bir formata büründürüyoruz. İllerde ve bütün ilçelerde çok yoğun bir saha çalışması yapıyorlar." dedi.

HER HANENİN DERDİNİ DİNLEMEK ÖNCELİĞİMİZ

Genel Başkan Erdoğan'a sunmak üzere sahanın nabzını şehir şehir aktarma gayreti içinde olduklarını söyleyen Kandemir, "81 ili  bitirmiş olacağız, sonra 2. ve 3. turunu yapıyor olacağız. Bu şehirlerin nabzını tutmak adına çok değerli bizim açımızdan. Bu 1. aşaması. Türkiye'de 26 milyon hane var, her haneye gitmek, derdini dinlemek bizim birincil önceliğimiz. Bizim açımızdan her il her sokak her hane eşit derecede önemli. Bütün vatandaşlarımızın yanına gitmek bizim önceliğimiz çünkü biz Türkiye'nin partisi olduğumuzu düşünen bir siyasi hareketiz." ifadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLLERİNİN PERFORMANSLARI DEĞERLENDİRİLECEK

Kandemir açıklamalarına şöyle devam etti:

Biz bütün vatandaşlarımızın beklentilerine uygun siyaset yaptığımızı düşünüyoruz. İkinci aşamamız milletvekili arkadaşlarımızın performanslarının değerlendirilmesi, illerde varsa öne çıkan birisi bunların tespit edilmesi.

İL İL ANKETLER YAPIYORUZ

Milletvekili arkadaşlarımız inanılmaz yüksek bir performansla gayret gösteriyorlar. O gayret yeni arkadaşlarımız takviye edilerek mutlaka devam edecek. İl il anketlerimizi de yapmaya devam ediyoruz. Bir yandan bunun da çalışmasını yürütüyoruz. Üçüncüsü Seçim propaganda dönemi... 28 Ekim'de Ankara Arena'da AK Parti Yol Haritası'nı Cumhurbaşkanımız aktaracak.


Editör: N. Cingirt