MUSTAFA EZER İSTİFA ETTİ!

Akçakoca ilçesini Düzce İl Genel Meclisinde 3 üye temsil etmesine rağmen, Akçakoca Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyetine sadece bir üyenin seçilmesi istifa getirdi...

MUSTAFA EZER İSTİFA ETTİ!
2.11.2021 - 11:41
Güncelleme 2.11.2021 - 12:04
Özel Haber
4688
5

Düzce İl Genel Meclisi Kasım ayı ilk toplantısında, İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisini temsil edecek Akçakoca Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti için yapılan seçimlerde prensip kararı olmasına rağmen mütevelli üyeliğine seçilmeyen Mustafa Ezer istifa etti.

Alınan bilgiye göre, Pazartesi günü yapılan seçimlerde Düzce İl Genel Meclisini temsilen Akçakocalı İGM üyesi Sinan Cumur ile Düzce merkez ilçenin İGM üyesi Hasan Aktürk, oy birliği ile mütevelli üyesi seçilmiş Mustafa Ezer ise yedek üyeliğe getirilmişti.

Karara tepki gösteren Mustafa Ezer’in yedek üyelikten istifa ettiği öğrenildi.

AKÇAKOCA TAMAMIYLA DEFTERDEN SİLİNDİ

OSB’ler hangi bölgedeyse o ilçenin İl Genel Meclisi üyeleri mütevelli heyetine sokulacağı yönünde prensip kararı olmasına rağmen, AK Parti İlçe Başkanı Esved Sarıoğlu ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in Mustafa Ezer’i yok sayması, Akçakoca’nın defterden tamamıyla silindiği yorumlarının yapılmasına neden oldu.

 

 


Editör: N. Cingirt