MAĞDURİYETİN SEBEBİ YANLIŞ HESAPLAMA

MAĞDURİYETİN SEBEBİ YANLIŞ HESAPLAMA
16.11.2021 - 16:56
Haber Merkezi
2512
2

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, fındık rekoltesi komisyonunun hatalı hesaplamaları nedeniyle Toprak Mahsulleri Ofisinin Düzce’den alacağı fındık tonajının düştüğünü söyledi.

Keşir, uzun süredir fındık fiyatı ile ilgili bir düzen oturtmaya çalıştıklarını dile getirerek “Düzce’de dönüm başına TMO’nun alacağı fındık tonajı ile ilgili bir sorun yaşandı. Bunu ne siyasiler ne de bürokratlar belirliyor.

Düzce’de fındık rekoltesini belirleyen bir komisyon var. Bana sorun geldiğinde dediler ki Düzce’de dönüm başına 130 kilo fındık alınıyor. Yereldeki komisyonun belirlediği miktarın yüze 10 üzerinde alım yapılıyor. Ancak Düzce’deki komisyonun hesaplamaları tutmamış. Sorun da bundan kaynaklanmış” diye konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ketmenli
  Ketmenli
  18.11.2021 01:12

  buna kim inanir Kadir inanir .)

 • Ayazlı
  Ayazlı
  16.11.2021 19:15

  Pardon ne anlatıyor bu kadın,anlayana helal olsun,bana sorarsanız bunun gevelemek,kemkirmek,insanları aptal yerine koymak,hadi git işine bak derim sana vekil bozuntusu hanım...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız