FEVAİ ARSLAN NEDEN SUSUYOR?

FEVAİ ARSLAN NEDEN SUSUYOR?
17.06.2021 - 18:51
3023

Düzce Belediyesine bağlı  iktisadi işletme olan BELTAŞ yönetim kurulu başkanı AK Parti eski milletvekili Fevai Arslan ile ilgili iddialar hala yanıt bekliyor.

Uzun yıllar AK Parti il başkanlığı ve ardından 2 dönem milletvekilliği yapan BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan, şahsıyla ilgili olarak ileri sürülen akçeli iddiaları  kamuoyu karşısına çıkıp cevap verme yerine, gece yarısı bir internet haber sitesine yazılı açıklama postalayarak  karanlığa ıslık çalmayı yeğlemiş.

Okuduğumuzdan anladığımız kadarıyla, şahsıyla ilgili  ileri sürülen soruların hiç birine cevap vermeyen Arslan, topu taca atarak İzmir Bergama’da sahibi olduğu taş ocağı iddialarının özünü gizlemeye çalışmış.

İnternet sitesine postaladığı cevap metinin üstüne, ortasına ve altına sayın Faruk Özlü’yü yerleştirerek hakkında ileri sürülen iddialara cevap verme yerine, güya haberi yapanların amacının Başkan Faruk Özlü olduğunu belirterek aklınca suyu bulandırmaya, su durulana kadar da sütre gerisinden olanı biteni izlemeyi yeğlemiş. Tabii yersen…

AK Parti’de il başkanlığı  dahil 2 dönem milletvekilliği yapan, 15 Temmuz hain darbe girişimde ARSLANLAR gibi direnen sayın vekilimiz keşke kamuoyunun karşısına çıkıp iddia edilen sorulara BAM BAM cevap verseydi. Canı sağ olsun…

Siyasi hayatı boyunca el çabukluğu marifetlerine çokça tanık olduğumuz;  bir çok  dava adamının küsüp köşesine çekilmesine sebep olan sayısız parti içi operasyonda oyun kurucu olarak başat rol oynayan  sayın vekilimiz,

BİZ KAMUOYUNU DOĞRU BİLGİLENDİRME ADINA, SORULARIMIZI SORMAYA DEVAM EDELİM

  1. Sahibi olduğun taş ocaklarından Yönetim Kurulu Başkanı olduğun BELTAŞ’a  hammadde tedarik ediyor musun etmiyor musun?
  2. İnternet haber sitesine yaptığın yazılı açıklamada, “10 yıl önce nerden taşlar  geliyorsa, nerden alınıyorsa şimdi de oradan geliyor ve işleniyor… “ demişsin. Peki, kim bu firmalar. Ve bu firmalarla senin yakınlığın ne?
  3. Asfalt plentinin EGE İnşaat’a  kiralanmasında senin aracı olduğun ve bu firmayla Ankara’ya dayanan bir hukukun olduğu iddia ediliyor. İşin aslı nedir?
  4. EGE İnşaat ile her hangi bir ortaklığın var mı?
  5. Ve bu EGE İnşaat firmasının üstyapı çalışmaları için İSKİ’ye asfalt vermediğini iddia etmişlerdi. İşin aslı nedir? İSKİ’ye neden beton verilmiyor?

Eskilerin “çiğ yemedim ki karnım ağrısın” diye güzel bir sözü vardır.

Madem alnın  ak, yüzün pak; gocunacak yaran yok, açılacak aran yok, temizsin, dürüstsün, korkacak bir şeyin yok çık milletin karşısına olanı biteni anlat.

Bekliyoruz…

***

Not: Kimse suyu bulandırmaya kalkmasın. Soruların muhatabı Fevai Arslan’dır.  Faruk Özlü ya da bir başkasına sorulması gereken bir soru olursa içiniz rahat olsun,  günü ve yeri geldiğinde muhatabına soru soracak cesaretimiz mevcuttur, Elhamdülillah…


Editör: N. Cingirt