Pazvant’tan Sarıoğlu’na:  İttifak ruhuna uymuyor

MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant, Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve Ak Parti Akçakoca Meclis üyeleri  hakkında açıklamalarda bulundu.

Pazvant’tan Sarıoğlu’na:  İttifak ruhuna uymuyor
6.07.2023 - 18:00
Haber Merkezi
1511
2

Başkan İsmail Pazvant, Cumhur İttifakı’nda her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini belirtirken, son zamanlarda Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun ve Ak Parti Meclis üyelerinin  yapmış olduğu  söylemler ve ifadeler ittifakı zedelediğini söyledi.

Sarıoğlu ve Ak Parti Meclis grubu üyelerinin Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı her defasında zora sokmak istediğini belirten Pazvant, ilçe başkanı Sarıoğlu’nun  Meclis’e gelen ve Ak Parti Hükümetinin desteği ile alınması planlanan kredilerin önünü kesmek için elinden gelen her şeyi yapmasını İttifak anlayışının ruhuna uygun bulmadığını söyledi.

 Pazvant ayrıca, Akçakoca’nın yararına yönelik alınan her karar öncesinde Sarıoğlu’nun Ak Parti meclis grubuna hayır oyu kullandırmasının Cumhur İttifakına büyük zarar verdiğini sözlerine ekledi.

MHP İlçe Başkanı Pazvant, son olarak, belediyede bugün yaşanan gerginlik esnasında Ak Parti ilçe başkanının “İttifak Mittifak yok” gibi ifadeler kullanmasını son derece samimiyetsiz ve empatiden yoksun cümleler olduğunu ifade etti.

Başkan Pazvant, “Meclisten Kabul gören Akçakoca için önem arz eden bu kredi bünyesinde  yapılacak olan tesislerin şehrimize hayırlara vesile olmasını  temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Saadettin
  Saadettin
  7.07.2023 10:12

  Yazık hiçbirşeyden haberi yok. Belediyede dönen dolaplardan, madem krediye ihtiyacın var festival neyin nesi. Oraya o kadar parayı verme. O kadar yer satıldı o paralar ne oldu onun hesabı verilmedi. Birde katamaranın direği Akçakocalıların içine oturdu. Çok başarısız bir yönetim.

 • Ayazlı
  Ayazlı
  7.07.2023 00:19

  Akçakocanin gelmiş geçmiş hatta gelecek te bile bu kadar kötü bir belediye başkanı olmadı olmayacak,ulaaa Rizeli Akçakocanin yüzkarasısın ,al o kralicenide Akcakocami terket biraz gururun onurun var ise?

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız