AK Parti Akçakoca ilçe başkanlığından Oxijen Medya’ya samimi ziyaret

AK Parti Akçakoca İlçe Başkan Esvet Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Oxijen Medya’yı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Özellikle seçim dönemine yönelik sohbetlerin fazlalıkla olduğu ziyaret, samimi bir ortamda geçti.

AK Parti Akçakoca ilçe başkanlığından Oxijen Medya’ya samimi ziyaret
12.01.2023 - 16:10
Güncelleme 12.01.2023 - 16:20
Haber Merkezi
1766

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, İlçe Başkan Yardımcısı Ziya Denizgez, Yönetim Kurulu üyeleri Osman Cumhur, Sezer Lokum, Emrah Çetinbaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Lehuza Sarıca, Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Öztürk, Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Oxijen Televizyonu Genel Yayın Koordinatörü ve Akçakoca TV imtiyaz sahibi Nevzat Cingirt, Oxijen Medya Haber Müdürü Tezcan Solmaz ve çalışanlarını ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette taraflar, özellikle yaklaşan genel seçimlerle ilgili olarak görüş, alışverişinde bulundular.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, öncelikle 10 Ocak Gazeteciler Günü kutlayarak “Basın demokrasilerin vazgeçilmez unsudur. Bu çerçevede tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlarım. Oxijen Medya ve bünyesinde bulundurduğu hem yazılı hem görsel basın kolları da ilimiz ve bölgemiz için önemli kuruluşlar arasında yer alıyor. Bu aşamada yaklaşan 2023 genel seçimlerinin içine girdiğimiz bir dönemde aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Düzcemizin TBMM’de en iyi şekilde temsil edileceğine inanıyorum” dedi.

Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ise ziyaretten dolayı teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt