Toplantıya Yemenici ve Çiloğlu da katıldı...

Geçmiş Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ankara’da yapıldı. Toplantıya Akçakoca eski belediye başkanları Nazmi Çiloğlu ve Cüneyt Yemenici başta olmak üzere Düzce il, ilçe ve beldelerde belediye başkanlığı yapmış diğer isimler de katıldı.

Toplantıya Yemenici ve Çiloğlu da katıldı...
7.07.2022 - 09:05
Haber Merkezi
2698
1

Ak Parti tarafından geçmiş dönem belediye başkanlarının katıldığı toplantı düzenlendi. Toplantıya Düzce'den Düzce eski Belediye Başkanları Mehmet Keleş ve İsmail Bayram, Akçakoca eski Belediye Başkanları Cüneyt Yemenici ve Nazmi Çiloğlu, Gümüşova eski Belediye başkanı Ahmet Azap, Konuralp eski Belediye Başkanı Yusuf Ercan, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Kaynaşlı eski Belediye Başkanları Eftal Altundal, İsmail Korkmaz ve Erol Bayraktar, Cumayeri eski Belediye Başkanı Recep Tuna, Yığılca eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ve eski il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Geçmiş Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

2023'te yapılacak seçimlere ilişkin önemli ifadeler kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partililerden özveri istedi.

"CUMHURBAŞKANLIĞINI KAZANMAMIŞ ŞART"

Erdoğan, 2023 seçimlerini Cumhur İttifakı'nın kazanması gerektiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2023 seçimlerini Meclis'te Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanlığında bizim kazanmamız şarttır. Bunların muhasebesini çeşitli zeminlerde beraberce yaptık ve yapıyoruz." dedi.

"KIZGINLIKLA, KIRGINLIKLA HAREKET EDİLECEK BİR SEÇİM DEĞİL"

"Bu seçim kızgınlıkla, kırgınlıkla hareket edilebilecek bir seçim değildir." diyen Erdoğan, konuyla ilgili ifadelerini şöyle sürdürdü:

"2023 seçimlerini Meclis'te Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanlığında bizim kazanmamız şarttır. Bunların muhasebesini çeşitli zeminlerde beraberce yaptık ve yapıyoruz.

Evlatlarımızın geleceği için bu imtihanı da vermeye mecburuz. 2023 seçimleri tüm bunların ötesinde bir anlam ve öneme sahiptir. Bu seçim kızgınlıkla, kırgınlıkla hareket edilebilecek bir seçim değildir. Kardeşlerim, bu topluluk birbirlerini 'Yaradılanı severiz, yaradandan ötürü' felsefesiyle sevmeli."


Editör: N. Cingirt