AK Parti Heyeti Akçakoca’da…

AK Parti Heyeti Akçakoca’da…
20.05.2022 - 16:19
Haber Merkezi
1841

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet Akçakoca’nın köylerini gezdi
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti, bu hafta Akçakoca’nın 9 köyünün gezerek köy muhtarları, Köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi. 
Düzenlenen Akçakoca programına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile ilçe teşkilatı katıldı. 
Başkan Keskin, Balatlı Köyü Camii’nde kılınan cuma namazının ardından yaptığı açıklamada, ”Akçakoca Balatlı Köyünden tüm Düzce’nin cuma günü mübarek olsun. Selamlarımızı saygılarımızı iletiyoruz. Akçakoca İlçe Başkanımız, İl Genel Meclis Başkanımız, Balatlı Köy Muhtarımız, Kadın Kolu Başkanımız ve tüm teşkilat olarak bugün Akçakoca’dayız. Doğancılar köyünden başlayarak, Beyören ve Balatlı köyündeki vatandaşlarımızla bir araya geldik. Allah’a çok şükür AK Parti olarak 21 yıldan beri kurulduğundan bugüne kadar halkımızın büyük teveccühü ile karşı karşıyayız. Bu insanların, bu halkın misafirperverlikleri, bizleri evlerine davet etmesi, yüreklerini açmasının tek sebebi Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerindendir. Dolayısıyla tüm Düzce’de olduğu gibi bu köylerde de sayın Cumhurbaşkanımıza müthiş bir sevgi seli var. Hepsinden Allah razı olsun, onlara teşekkür ediyorum. Tabi ki AK Parti olarak Düzce’de bereketli bir Ramazan ayı geçirdik. Tüm teşkilatlarımız sahada, insanlarımızla beraber, kimi zaman evlerde, kimi zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında, kimi zaman hastaların yanında, kimi zaman şehit evlerinde, kimi zaman da gazi evlerinde biz hep birlikte insanlarımızla birlikte olduk. Hamt olsun önümüzdeki, bu yaz da inşallah köylerde ve şehir merkezlerinde, Düzce Belediyesi hizmet alanındaki 56 mahallemizde, her tarafta AK Partiyi görecekler. Burada yaptığımız hizmetlerde inşallah bu yılın sonunda 2023’e emin adımlarla gidileceğiz. 
İl Genel Başkanımız ile geçen hafta Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sn. Murat Kurum ile birlikteydik. Bakanımızdan köylerimizde çocuk oyun parkları ve kadınlarımıza spor aletleri gibi birtakım faaliyetlerde bulunmak üzere belirli bir ödenek aldık. İnşallah bu köylerde bu yaz bunların çalışmasını yapacağız. Daha sonra susuz köylerde insanlarımızın suya ulaşabilmesi için projelerimiz olacak. İl Özel İdare olarak beton yol konusunda özellikle geçen yıl başladık. Burada buna devam edeceğiz. Bu yaz İnşallah hep birlikte bu güzel çalışmalara imza atacağız. Ben Düzce’deki bütün yatırımlarda emeği geçen, başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, tüm Bakanlarımıza, Düzce Milletvekillerimize ve tüm teşkilattaki arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu insanların bu köylerin hizmet alması bu ekibin çalışması ile oluyor. Düzce’de de hamt olsun ki güzel bir ekibimiz var. Hem Belediyelerimizle hem İl Genel Meclisimizle hem de teşkilatlarımızla beraber taşın altına elimizi koyduk. Sonuna kadar devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte nice hayırlı çalışmalara imza atarız diyorum ve herkese Akçakoca’nın Balatlı Köyünden bütün halkımızla birlikte sevgilerimiz ve saygılarımızı sunuyoruz”şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt