KESKİN: CUMHUR İTTİFAKI KIRMIZI ÇİZGİMİZ

Akçakoca ilçesine ziyarette bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumhur ittifakı olarak MHP belediyeleri ile ilçelerde ortak çalışma içinde olduklarını vurguladı, “ Bu ittifak bizim kırmızı çizgimiz” diyerek, sorunları çözmek için birlikte hareket etme zorunlulukları olduğunun altını çizdi.

30.06.2021 - 08:03
Özel Haber
2430

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Akçakoca’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başta Uğur köyü olmak üzere bazı köylere, teşkilat üyeleri ve İGM Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte ziyaret eden Keskin, Akçakoca merkezindeki esnaf ziyaretlerinde ise Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın da eşlik ettiğini belirtti.

Keskin, “ Pandemiden sonra, biz teşkilat olarak geziyoruz. Bugün de Uğur köyünden başladık. Muhtar ve vatandaşlarla sohbet ettik, özellikle sel felaketinden sonra eksik bırakılanları yerinde inceleme fırsatı bulduk. Daha sonra Kalkın köyüne geçtik, birkaç noktayı ziyaret ettik. Burada yapılacak tesisle alakalı, bazı istekleri vardı, dikkate alarak çözüm yolu bulmaya çalışacağız, valimize de bilgi verdik. Edilli köyünde de vatandaşlarla bir araya geldik, sohbet ettik. Etraflıca muhtarlarımızla konuştuk, Akçakoca TSO’yu ziyaret ettik.  Organize Sanayi Bölgesi için istişare ettik, organize için 1 sene içinde somut adım atmış olacağız. Esnaf ziyaretlerimize belediye başkanımız da iştirak etti, esnaflarımızı dinledik, balıkçı barınağını ziyaret ederek  esnafının sıkıntılarını dinledik. Burada 2018 yılında başlatılmış proje var. Balıkçı Barınağı ile ilgili  önümüzdeki hafta gerekli yerlerle görüşeceğiz, somut bir ilerleme sağlayacağız. Hem buradaki esnafa para kazandıracak hem de  Akçakoca için önemli bir proje, gelişmeleri  kamuoyuyla paylaşacağız.” Dedi.

AKÇAKOCA OKAN YANMAZ’I TERCİH ETTİ

Akçakoca ya da Cumhur ittifakının diğer belediyeleri ile  ilçelere yapılacak hizmetlerde ortak hareket etmek zorunda olduklarının altını çizen Keskin,” İttifak bizim kırmızı çizgimiz” dedi.

Keskin, “Bir seçim oldu. Akçakoca da biz de adaydık. Akçakoca halkı MHP’yi tercih etti, bize de muhalefet görevi verdi. Bu ittifak bizim kırmızı noktamızdır. Bütün sorunları çözmek için birlikte hareket etme zorunluluğumuz var. Biz iktidar partisiyiz, sorunların çözümü bizden geçiyor, bu yüzden  taşın altına elimizi koyup belediyelerimizle birlikte çalışacağız. Siyaset zamanı kendi siyasetimizi yaparız. Bakanlık bakanlık geziyoruz, uğraşıyoruz. Bizi bölük pörçük, ayrı ayrı görmek isteyenlere de cevabımızı böyle vereceğiz..” şeklinde konuştu.

Her pazartesi günü zaman zaman vekillerle, İGM başkanı ve teşkilat üyeleri ile  ilçeleri ziyaret ettiklerini söyleyen Keskin açıklamalarına şöyle devam etti:

AKÇAKOCA’DAN MEMNUN AYRILIYORUZ

 “Cuma günü merkez ilçedeyiz, 56 mahalleyi belediye başkanımızla dolaşacağız. Ak parti teşkilatı olarak halkımızla iç içe, sorunları dinleyerek, istişare ederek doğru bir şekilde daha iyi nasıl hizmet veririz onun peşindeyiz. Akçakoca’dan memnun ayrılıyoruz. Hem Cumhur ittifakına yakışır bir görüntü sergiledik hem de  Akçakoca’nın ihtiyaçları için istişare yapma imkanı bulduk. Akçakoca için STK’larla birlikte hareket etmek zorundayız, bu konuda üzerimize düşen ne varsa yaparız”

 


Editör: N. Cingirt