Yerel seçim öncesi A takımı değişiyor…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 7 Ekim’de Olağanüstü Kongre’ye gidecek AK Parti'de, Genel Merkez yöneticilerinin yarısından fazlasını da değiştirerek, yerel seçimlere yeni bir kadroyla hazırlanacağı öğrenildi.

Yerel seçim öncesi A takımı değişiyor…
8.07.2023 - 09:15
Haber Merkezi
408

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında, 11 büyükşehir başta olmak üzere 81 ilde yerel seçim çalışmalarının titizlikle yürütülmesi için talimat verdi.

ÖNCE SEBEP SONRA ÇÖZÜM…

Hürriyet'in haberine göre; bu kapsamda, Erdoğan’ın teşkilata, “Oy kayıplarının siyasi ve sayısal sebeplerini araştırın. Seçim sonuçlarını çok boyutlu analiz edin ve ona göre hareket edin. Vatandaşın verdiği mesajları iyi okuyun. Oy düşüklüğü yaşanan bölgelerde bu düşüşün sebebini bulun ve çözüm üretin” dediği öğrenildi.

YÖNETİMDE RADİKAL DEĞİŞİM

Partide yerel seçim hazırlığı sürerken, 7 Ekim’de Olağanüstü Kongre’ye gidecek AK Parti'de, Erdoğan'ın kongreyle birlikte Genel Merkez yöneticilerinin yarısından fazlasını değiştirerek, yerel seçimlere yeni bir kadroyla hazırlanacağı bildirildi.

Haber Merkezi


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız