Su hattı için 300 bin TL Hibe Alındı

Akçakoca içme suyu isale hattı ve malzemeleri için 300 bin lira hibe desteği ile, Akçakoca ilçemizde yapılması planlanan Aqua Park için kredi talebinde bulunuldu.

Su hattı için 300 bin TL Hibe Alındı
7.05.2022 - 09:53
Güncelleme 7.05.2022 - 09:54
Özel Haber
1034
1

Akçakoca  içme suyu isale hattı ve malzemeleri için 300 bin lira hibe desteği ile, Akçakoca ilçemizde yapılması planlanan Aqua Park için kredi talebinde bulunuldu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Ziyaret esnasında Akçakoca ilçemizde yapılması planlanan Aqua Park için kredi talebinin  gündeme getirildiği öğrenildi.

Yapılan görüşmeler neticesinde AK Parti İl Başkanı Keskin Düzce geneline kazandırılan yatırımları paylaştı.

Keskin, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’la yaptığımız verimli toplantı sonrasında Akçakoca İlçemizdeki içme suyu isale hattı ve malzemeleri için 300 bin lira hibe desteği almış bulunmaktayız. Ayrıca Akçakoca ilçemizde yapılması planlanan Aqua Park için kredi talebini gündeme getirdik “ dedi.

Keskin açıklamasının devamında:

“Özel İdare vasıtası ile köylerimizde kullanılmak üzere içme suları için 30 milyon, çocuk oyun parkı ve çevre düzeni için 10 milyon toplamda 40 milyonluk bir destek aldık. Cumayeri İlçemizde Millet Bahçeleri projeleri için 500 bin lira, Beton asfalt  yapımında kullanılacak 3 milyon bütün çimento hibe ve 250 adet çöp konteyner’ı kazandırdık. Çilimli TOKİ konutlarında meydana gelen heyelan kapsamında kullanılmak üzere 1 milyon lira destek ve sıfır atık projesi kapsamında Çilimli Belediyemize 600 bin lira tahsis edilmiştir.”

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • AKÇAKOCALI
    AKÇAKOCALI
    7.05.2022 23:23

    Akçakocada denizin dalgalarından korunmak için dalgakıran yapılmıyor mu.Sezon üç ay bunun 1 ayı bozuk olsa 1 aylık süre için 19 milyonluk yatırım .Yazıktır günahtır geri kalan 11 ay ölü .Duran işlemeyen yerin masrafı biter mi.Burası deniz olmayan yer mi.Deniz olmayan yerde bile Aguapark yapmıyorlar.Allah akıl versin.Millet açlıktan ölüyor perişan.KENDİ CEBİNİZDEN ÇIKMIYOR NASIL OLSA.Aguapark var desinler diye yapılmaz ki.ÖLÜ YATIRIM

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız