Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık fiyatı açıklaması

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın 3. gününde fındık fiyatı hakkında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık fiyatı açıklaması
5.06.2022 - 16:32
Haber Merkezi
4020
3

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın 3. gününde milletvekilleri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı burada fındıkla ilgili de açıklamalarda bulundu. Fındık taban fiyatının hasattan önce açıklanacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, fiyatın üreticileri memnun edecek bir rakam olacağını söyledi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Köylü
  Köylü
  7.06.2022 07:39

  İsviçre frangı he, tarihin en düşük fiyatını Türkiye değerlemesi de görür. Avrupada 20 TL olan Frank Türkiyede 5 TL olur, heleki TUİK in eline düşerse.!!!

 • Hasan54
  Hasan54
  5.06.2022 23:16

  Fındık girdileri yüzde üçyüz dörtyüz arttı geçen yılın taban fiatına vöre üç yüz artarsa 84 tl olmalı amma velakin ihracat firmaları böyle bir fiata karşı çıkar... Hükümet oyuda ihracat firmalarından alır

 • esen rüzgar...
  esen rüzgar...
  5.06.2022 22:54

  fındık fiyat endeksi dolar bazda hesaplanması manasız, fındık fiyatlaması isviçre frangı olmalı. 1 kg= 3 frang aşağısı kurtarmaz üreticiyi. inse de çıksa da kilo=3 frang

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız