Kendi Partisinin Vekillerini Sel Bölgesinde Görmeyen İlçe Başkanı, CHP'li Tanal'a Sarıldı...

Kendi Partisinin Vekillerini Sel Bölgesinde Görmeyen İlçe Başkanı, CHP'li Tanal'a Sarıldı...
8.07.2021 - 17:14
Güncelleme 8.07.2021 - 19:27
Haber Merkezi
3249
5

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esved Sarıoğlu, sel bölgesinde inceleme yapan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’a sevgi gösterisinde bulundu.

Sarıoğlu ile Tanal'ın kucaklaştığı fotoğrafı görenler, " Kendi partisinin vekillerini bölgede göremeyen Sarıoğlu, Tanal’ı görünce mutluluktan ne yapacağını şaşırdı " yorumunda bulundu.

Düzce’de yaşanan sel felaketinin ardından CHP Milletvekili Mahmut Tanal bölgeye gelerek incelemelerde bulundu. Tanal vatandaşların dertlerini dinleyip bölgede inceleme yaparken Düzce milletvekillerinin henüz fotoğraf çektirmek için bölgede olmayışı tepkilere neden oldu.

Tanal ziyaretinin bir bölümünde Akçakoca merkezine giderek esnafları da dinledi. Bu sırada ilçe merkezinde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Esved Sarıoğlu ile Tanal birbirlerine sarıldı. 

Fotoğrafı görenler, " Sel felaketinde kendi partisinin milletvekillerini bölgede göremeyen Sarıoğlu, Tanal’a adeta kendi partisinin vekili gibi hasretle sarılarak sevgi gösterisinde bulundu " değerlendirmesinde bulundular.

FOTOĞRAFLARI TANAL KENDİ PROFİLİNDEN PAYLAŞTI

Sarıoğlu ile birlikte çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Mahmut Tanal, “ Selin vurduğu Akçakoca Uğurlu Köyü’nde benimle karşılaşan Düzce Valisi Cevdet Atay, resmen kaçmıştı. Bu hadiseden sonra denk geldiğimiz Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile ise kucaklaştık. İşyeri sahibi MHP’li hanımefendi de bizleri sıcak bir şekilde karşıladı “ yorumunda bulundu.

Kaynak: Düzce Son Haber


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Sadiye Ateş Abinikman
  Sadiye Ateş Abinikman
  9.07.2021 18:48

  Yapması gerekeni yapmış bırakın bu nefretleri nefretiniz halka zarar 1

 • Murteza Ertürk
  Murteza Ertürk
  9.07.2021 18:48

  İşte biz bu yüzden kaybediyoruz bırakın bu işleri milletin canı yanmış parti mi görüyor en doğru olan bu birlik beraberlik

 • Aydın Bulut
  Aydın Bulut
  9.07.2021 18:48

  O ilçe başkanı derhal görevden alınmalı tanala sarılacağına ordabir yılana sarılsaydı

 • Şahin Akça
  Şahin Akça
  9.07.2021 18:47

  Ak parti heyeti 4gun önce geldi zaten geldi CHP bu ülkede neye faydası olmuş ki sel felaketinde gelmiş eli cebinde geziyo bırakın boş işleri

 • Seher Ulu
  Seher Ulu
  9.07.2021 18:47

  O kadar yabancılaşmışız ki insanlığa bir felaket anındaki yakınlaşmayı bile siyasetle birleştiriyoruz... Unutulmamalı ki yukarıda filler tepişir, aşağıda çimenler ezilir...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız