Kendi Partisinin Vekillerini Sel Bölgesinde Görmeyen İlçe Başkanı, CHP'li Tanal'a Sarıldı...

Kendi Partisinin Vekillerini Sel Bölgesinde Görmeyen İlçe Başkanı, CHP'li Tanal'a Sarıldı...
8.07.2021 - 17:14
Güncelleme 8.07.2021 - 19:27
Haber Merkezi
3340
5

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esved Sarıoğlu, sel bölgesinde inceleme yapan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’a sevgi gösterisinde bulundu.

Sarıoğlu ile Tanal'ın kucaklaştığı fotoğrafı görenler, " Kendi partisinin vekillerini bölgede göremeyen Sarıoğlu, Tanal’ı görünce mutluluktan ne yapacağını şaşırdı " yorumunda bulundu.

Düzce’de yaşanan sel felaketinin ardından CHP Milletvekili Mahmut Tanal bölgeye gelerek incelemelerde bulundu. Tanal vatandaşların dertlerini dinleyip bölgede inceleme yaparken Düzce milletvekillerinin henüz fotoğraf çektirmek için bölgede olmayışı tepkilere neden oldu.

Tanal ziyaretinin bir bölümünde Akçakoca merkezine giderek esnafları da dinledi. Bu sırada ilçe merkezinde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Esved Sarıoğlu ile Tanal birbirlerine sarıldı. 

Fotoğrafı görenler, " Sel felaketinde kendi partisinin milletvekillerini bölgede göremeyen Sarıoğlu, Tanal’a adeta kendi partisinin vekili gibi hasretle sarılarak sevgi gösterisinde bulundu " değerlendirmesinde bulundular.

FOTOĞRAFLARI TANAL KENDİ PROFİLİNDEN PAYLAŞTI

Sarıoğlu ile birlikte çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Mahmut Tanal, “ Selin vurduğu Akçakoca Uğurlu Köyü’nde benimle karşılaşan Düzce Valisi Cevdet Atay, resmen kaçmıştı. Bu hadiseden sonra denk geldiğimiz Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile ise kucaklaştık. İşyeri sahibi MHP’li hanımefendi de bizleri sıcak bir şekilde karşıladı “ yorumunda bulundu.

Kaynak: Düzce Son Haber


Editör: N. Cingirt