Akçakoca'nın reklamını yaptı...

Akçakocalı ünlü sunucu Hande Sarıoğlu'nun Akçakoca’da anneler günü paylaşımı beğeni topladı. Ailesi ile Akçakoca fotoğraflarını paylaşan Hande Sarıoğlu takipçilerinin beğenisini topladı.

Akçakoca'nın reklamını yaptı...
17.05.2023 - 19:53
Haber Merkezi
2617
3

Akçakocalı sunucu Hande Sarıoğlu sosyal medyada zaman zaman ailesi ile olan pozlarını takipçilerinin beğenisine sunuyor. Sarıoğlu Akçakoca’ya ailesinin yanına geldiği zaman fotoğraf paylaşmayı ihmale etmiyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında yer alan Hande Sarıoğlu Anneler Günü paylaşımı ile gündeme geldi.

Hande Sarıoğlu instagram hesabından annesi ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü sunucunun annesiyle olan benzerliği büyük dikkat çekti.

Hande Sarıoğlu'nun annesiyle olan pozuna yüzlerce yorum geldi. Sarıoğlu paylaşımına "Anneler günüm.. Çok şükür, bin şükür sizi bana vereneee" notunu ekledi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • SRKNAKR
  SRKNAKR
  18.05.2023 15:56

  Ne alaka kıskanma diyosun bana nesini kıskanıcam benim demek istedigim akcakoca böyle tanıtılmasın tanıtılcak daha güzel şeyler var

 • fındıkciii
  fındıkciii
  18.05.2023 08:47

  SRKNAKR.... kıskanma ne olur,çalış seninde olur.!! :)

 • SRKNAKR
  SRKNAKR
  18.05.2023 00:41

  NE KADAR BÜYÜK Bİ BAŞARI AKÇAKOCAMIZ İÇİN YAV ALLAH AŞKINA AKÇAKOCANIN TANITIMI BÖYLE OLACAKSA VARSIN HİÇ OLMASIN KENDİSİNİ TANITMAKTAN GÖSTERMEKTEN BAŞKA Bİ GAYESİ OLMAYAN MALUKAT AKÇAKOCAMIZI TANIYAN TANIDIN BİLEN BİLDİ BUNA KALMADI TANITMAK SENDE BUNA HABER YAPIP PRİM VERİYOSUN

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız