AK Parti, Akçakoca’da oy kaybetti

AK Parti ve MHP  Akçakoca ilçe merkezinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük destek verirken, milletvekilliği seçimlerinde oy kaybetti…

AK Parti, Akçakoca’da oy kaybetti
18.05.2023 - 10:55
Güncelleme 18.05.2023 - 11:34
Haber Merkezi
1444
3

Milletvekilliği seçimlerinde Akçakoca ilçe merkezinde Millet İttifakı’nın tek liste ile girdiği CHP, Osmaniye, Hacıyusuflar ve Ayazlı gibi mahallerdeki bir çok sandıkta AK Parti’yi geçerek Düzce  tarihinde ilk kez milletvekili çıkarmayı başaran Millet İttifakı adayı Talih Özcan’a  büyük katkı verdi.

CUMHUR BİR VEKİL KAYBETTİ

Geçtiğimiz 2018 genel seçimlerine göre Akçakoca ilçe merkezinde büyük düşüş yaşayan Cumhur İttifakı partileri MHP ve AK Parti, oy kaybederek bir vekillik kaybetti.

MHP, Akçakoca  ilçe merkezinde 2 bin 337 oyda kaldı. AK Parti ise, köylerle birlikte 12 bin 200 oy alırken ilçe merkezinde 7 bin 326 oy alabildi.

KENDİ ÖZ EVLATLARININ GÖSTERİLMEMESİNE TEPKİ

Akçakoca kent merkezinde oy kaybedilmesinin nedenleri üzerine görüşlerine başvurulan Akçakocalı siyasetçiler, milletvekilliği sıralamasında 2 dönemdir Akçakoca’da yaşayan, AK Parti Akçakoca teşkilatlarında görev alan Akçakocalı  AK Parti aday adaylarına yer verilmemesinin sandığa tepki olarak yansıdığı görüşünde birleşti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • esen rüzgar...
  esen rüzgar...
  18.05.2023 17:55

  akçakoca sel zamanında yediği ayazı unutmamış, kimin ne yaptığını, neler engellendiğinin farkında, ölümlü selde afet bölgesi ilan edilmedi.. illa adı rize mi olmalıydı..

 • Lazoğli
  Lazoğli
  18.05.2023 12:41

  Akçakoca tv nooldu seçim öngörüsüzlüğünüzi( manipülasyonunuzu) 1 vekilin millet ittifakına gidişi ile mi kapatmaya çalışıyorsunuz? Size de geçmiş olsun! REİS ve CUMHUR KAZANDI!

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  18.05.2023 11:16

  Sayın Akcakoca Tv sizler seçimden önce muhalefetin büyük farkla seçimi kazanacağı ile ilgili kaynağı belirsiz haberler yapıyordunuz. Sizde muhalefet gibi manipülasyon yaptınız. Ne oldu ? Muhalefetin hezimetini niye haberleştirmiyorsunuz?

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız