Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

Hastanede uzun sıra beklememiş olanlar. Doktor olmadığı için geri dönenler. Tedavi olamayan. Değilsen yorumun da belirtsin bilelim. Başına gelen çeken bilir. Başka yerde yaşayıp burası hakkında laf eden olan olmayın. Haberin nesi kötü. Doktor sayısının az oluşu doktorun iş yükünü artırır. Zor şartlara kimse istemez. Elbet sıkıntı olur. Akçakocanın nesi eksik başka yerlerden.
Akçakocalı olarak özel hastanelere gitmek yerine Akçakocamızda Devlet Hastanemiz hekimleri ve çalışanlarıyla yeterli sayıda olması her bıranşta Hekim olmalı ve teknik ekipman modern yeterli olmalıki yeterli hizmeti alalım. Çirkin söz sahibine aittir. Akçakocamıza ve insanımıza kimse kötü söz etmesin lütfen. Akçakocamız da insanımızda sağlık çalışanlarımızda birtanedir. Candır Can.
Gerçekten hastanemiz doktor sayısı yeterli olması iyi olur. Bence doktorlarımız sayısı az olmasından hekimler fazla iş yükünden belki akçakocayı tercih etmiyor olabilir. Teknolojik olarak gelişmiş Hastane ve tecrübeli iyi yetişmiş sağlık çalışanları yeterli sayıda olmalı sağlık hepimize herkese lazım. Neden sayıca az hekim olsun. Akçakoca turistlik bir yer. Akçakocalıda her yerde olduğu kadar iyi niyetli güzel insanlardır. Kimden ayrımız gayrımız var. Sağlık çalışanların da önerisi şikayetleri sorulmalı görüşleri dikkate alınmalı nasıl daha ileri seviyede refah ve güzel işleyen bir sağlık tesisi olabilir. Hastaların da görüş öneri şikayetleride dikkate alınmalı. Gerçekten teknolojik olarak tam donanımlı Hastane hepimiz için gerekli diye düşünüyorum. Hasta olunca neden başka şehirlere gidelimki bizim Akçakocamızda sağlık tesisi yeterli olmalı. Bir not eskisi gibi telefon yada internetten randevu sistemiyle sıra almak kolay değil. Sıra bulamıyoruz çoğu kez. Eğer doğru değilse sade benim başıma gelmişse sorun yok. Eğer sizde sıra almada zorluk yaşıyorsanız sizde belirtiniz. Sadece Akçakoca değil Düzce Atatürk devlet hastanesine bile sıra bulamıyoruz çoğu kez. Saygılar. Sağlıkla kalın.
Akcakocaya 30 tane zirhli mersedes cakarli sirenli arabalarla gelip trafiği kesip polislere yolları kapattirip giriş yapan siyasiler bürokratlar bakanlar bizim havaya civaya sasataya ihtiyacimiz yok onlari kendi egonuza saklayin gerçekten vatan sever akcakoca sever iseniz yapın bir A sınıf kaliteli hastane görelim .Başhekimi yönetimi çalışanı suçlayarak bu olayi cozemezsiniz insanlar 21 yüzyılda adam gibi sağlık hizmeti almali ne yapsın başhekim kredi çekip hastanemi yapsın doktor vermeyince bakanlık kendimi her geleni kapıya oturup muayene etsin bu iş siyasilerin işidir düzcedeki her ilçenin hastanesi akcakocadan 10 kat daha iyi ve yenidir buradaki sorunu cozmezseniz yıllarca haberlere konu olur...
Pazartesi gününden beri kayıp Ad Soyad Giriniz... - 16.08.2019 - 11:22:40
ben gördüm
1 ayda su ve köprü sorunlarını çözemeyenler neyi çözecekler acaba ? Geleni gideni agırlayıp boy boy fotograf peşinde koşacklarına köylünün mahduriyeti giderilse keşke ama nerdeee
Myo 1. Sinifa gelen 433 kisi, hali hazirda olan 2. Sinif 1070 kisi nasil oluyor iki yillik zaten myo. Demekki 3. Sinifa gecmis hepsi. Hic mezun yok.
Şu üsluba bak! "La habi köprü" gazetimisiniz kabadayı mı belli değil!
Hayde Akçakoca'ya diyenler, önce doktor bulun... Personel yakını - 8/15/2019 -
Hastane yönetimi sıfır yakınım hastane çalışanı haberi gördükten sonra yorum yapmadan edemedim. Hastaneyi 3-4 kişi yönetiyor hatta kimin yönettiği belli değil başhekim idareci vasfı yok bazı yerlerde mobil var kimse bişey diyemiyor hastanede kimse mutlu değil gördüklerim ve duyduklarım şaşırtıcı.yazık koca hastane cadı kazanı.yakında doktorların mecburi hizmeti biter tek tek giderler.herşeyi Akçakoca halkına maletmeyin yönetimin hicmi suçu yok biz dışardan herşeyi güllük gülistanlık görüyoruz.haber tamamen doğru koca hastane 3 doktorla döndürülmüs çok yazık yetkililer el atmalı bu işe hastane başıboş değil.
Yazık gerçekten yazık...Keşke bu yazıyı yazanlar önce karsilarindaki özveri ile çalışan zorluklar karşısında dimdik duran hastane bashekimini,doktorları ve sağlık çalışanlarini dillerine bu kadar dolayacaklarina birazda kendilerinin davranışlarina baksalar...En ufak birseyde karşilarindakilere saldiracaklarina...Birde Akçakoca li olacaksınız aferim ya ne güzelde sahip çıkıyorsunuz memleketinize ,BU sözde tarafsız gazate böyle asılsız haber yapıp insanları kışkırtmaya devam ederse daha çok beklersiniz doktoruda,hemşireyi de...
Hayde Akçakocaya diyenler, önce doktor bulun... Hastanemiz - 15.08.2019 - 20:12:11
bu haberi yapanlar akçakocanın doktorlar için mecburi hizmet bölgesi olduğunu biliyormu acaba..yani doktorlar buraya mecburen geliyorlar. bu tür haberler ve ve halkın doktorlara tepkileri yüzünden mecburi hizmetini bitiren doktor hastaneden ayrılıyor. Sonrada hastanede neden doktor yok deniyor..akçakoca doktoruna,hastanesine sahip çıkamıyor. hastanenin çehresi değişiyor,boyalar yapılıyor,temizlik titizlik görmeye başlıyor yani hastane olması gerektiği gibi hastane oluyor..doktorlar,hemşireler haftasonlarını ve gecelerini hastalarını takip ederek geçiyor sonra izin alınca skandal oluyor..asıl skandal tüm sağlık çalışanlarını insan olarak görmeyip hiçbir hakları yokmuş gibi yada sağlık sorunları olamazmış gibi sadece karalamak için eleştirmektir..
Hastanenin yeniden klimali temiz odalari yataklari sedyeleri geniş muayene alanlari ferah insanlarin A sinif güvenilir bir hastaneye geldiğini anımsatacak tarzda dizayn edilip yapılması lazım bu konu ne başhekim nede çalışanların yapabileceği birşey değildir yüzbin nüfuslu yozgat iline sehir hastanesi yapılıyor yazın bu kadar nüfus olan akçakoca devlet hastanesi 30 yatak çalışıyor yani yetmiyor kisacasi talep çok hastane kapasitesi ve hekim yetersiz siyasiler onu bunu sürgün edip işten atacağına bu işe el atmalilar ölen muayene olamayan sağlık hizmeti alamayan her vatandaşın vebali siyasiler ve sağlık bakanlığı üzerindedir. 5 kisilik arabaya 35 kişi tasinmaya çalışılıyor yaz yaz bitmez bu akçakoca filozof etti bizi ....acilen hastaneyi yapin hekim sayısını poliklinigi artirin il sağlık müdürü uyumayin lütfen sağlık bakanlığındaki abilerinizi arayin hep memurların fişini çekmek için değil hizmet için arayin...
bu haberler yerine hastanenin yıllardır değişmeyen acil servis hasta tuvaletinin yeni halini haber yapın. hastane başhekim sayesinde temizlik görüyor. hastanedeki olumlu değişimin biz hastalar farkındayız.
hastane içinde oluşan olumlu değişimleride birgün gelip haber yapacakmısınız acaba.
hastane içinde oluşan olumlu değişimleride birgün gelip haber yapacakmısınız acaba.
butür haberlerden bizler çok rahatsızlık duyuyoruz. olumlu hiçbirşeyin haber yapılmadığı, başhekimin bile poliklinik açıp hasta muayene ettiğini haber yapabilirsiniz. yada hastanenin hertürlü olumsuz yönlerini düzeltmek için elinden geleninfazlasını yapamaya çalışan,başhekimin başarısından bahsedebilirsirsiniz. butür haberler insanların akcakoca için bişeyler yapmasını, bşrşeyleri düzeltmeye çalışması doğrultusundaki isteklerinide kırıyor bunun farkında değilmisiniz.
Haydi akçakoca diyip de kendilerini reklam yapanlardan bıktı bu millet köyleri zaten gören yok çarşıda üçbeltane dükkana su bastı ondan sonra haydi akçakoca şuncacık bi afeti yönetemediler yazıklar olsun bırakın artık şu reklam işlerini kaçtane köy bunun gşbi hizmet bekliyo
Yıkılan Çay Köprüsüne Hala Başlanmadı HEYY GAZETECİLER - 15.08.2019 - 13:28:49
OKAN YANMAZ'IN CAMİ KARŞISINDAKİ PANAYIRINI DA YAZIN...
Hayde Akçakoca'ya diyenler, önce doktor bulun... Akçakoclı EĞITIMCI - 8/15/2019 -
Yahu kardeşim önce doktır değil; doktora, diğer hastalara sevgiyi saygıyı, kurallara göre hastaneden hizmet almayı öğrenelim, doğru düzgün çalışanlarla iletişim kurmayı öğrenelim. Daha geçen gün ortopedi polikliniğinde ben çıktıktan sonra radrvusu olmayan bir hastanın sırada bekleyenleri hiçe sayarak doktora hakaretler yağdırdığını doktorun da çileden çıkıp isyabnettiğine şahit oldum. Hasta kayıt böşümünde çalışan biri bana hemen hergün hastalarla doktorlar arasında bu tür şiddet olaylarının yaşandığını bundan bıkana doktorların 6 ayda tayin istediğini söyledi. Kendi evladı doktor çıktığı halde Akçakoca yı insanın yaklaşımından dolayı yazdırmadığını, röntgen çeken bayanın da her gün ağlatıldığını ve sonunda istifa edip özel hastanede çalışmaya başladığını anlattı. Bu gidişle Akçakoca nın doktor sorunu bitmez dedi. Şimdi AKÇAKOCA TV olarak bence vatandaşlarınızın tavır ve davranışlarının, kural tanımazlıklarının verdiği zarara dikkat çekerseniz akçakocamızın sağlık sorununa en büyük katkıyı yapmış olursunuz.
Dediğiniz arkadaşları kahvede oturan öğrenciler değil işverenler beklemekte, bence de beklemeliler kim 20 30 lira fazla yevmiye vererek adam çalıştırmak ister ki :) Ama yeri geldiğinde nasıl milliyiz nasıl yerliyiz aman Allahım.
bu milleti zıkkımlayanlara mekan açmak için devlet yardım edecekse, bize de yazıklar olsun demek düşer....
alkolle milleti zehirleyip, millete ahlak vaat etmeyen zihniyetin, milletin ortak değeri şanlı Türk Bayrağıyla şov yapması tam bir çelişki ve acınacak haldir...... bu millete, değerlerimizle örtüşmeyen mekanlar açarak, aslında Türk Bayrağına en büyük kötülüğü yapanlar, ne yaptıklarının farkında bile değiller....Allah ıslah etsin....bir elde kadeh, bir elde Türk bayrağı, ancak şehitlerimizin kemiklerini sızlatır...nerede bunu anlayacak kafa...
Gözü tok, gönlü açık abim! Yaşadığınız felakete yakinen şahidim. Devletimiz büyüktür, inanıyorumki büyüklüğünü sizlere hissettirecektir. Onurlu duruşundan dolayı seni tebrik ediyor, gözü ve karnı doymayanlara verdiğin ders için ayrıca teşekkür ediyorum.
Bu Yaz Akçakoca’da Şenlik Var… Atilla almax - 8/14/2019 -
S.a ben başkanımızı kutluyorum resmen şehri hareketlendirmis
Çok doğru tesbit. Ormana gidip bir görmelisiniz. Sadece Akçakocanin su havzasında değil köylerin de su havzalarında hiçbir kural tanimadan kesim yapılıyor, yollar açılıyor. Kesim yapılan alanlar dikenliğe dönüşmüş durumda. Diken orman yüzeyini kapladığı için ağaç da biyüyemiyor.
Aydın,din eğitiminde devlet tekelinin kırılması gerektiğini savunarak, "Eğitimin özgürleşmesi gerekiyor. Bu arkadaş samimiyse eğitimin özgürleştirilmesinden, çıksın da kemalist ideolojiden arındırılması, bir ideolojinin dayatmasından , tekelinden de kurtulması gerektiğini de ifadr edebilse ya!
AKÇAKOCA’NIN EN GÜÇLÜ BÜROKRATI KİM? Ad Soyad Giriniz... - 12.08.2019 - 17:05:06
siz neden hep bir tarafa yükleniyorsunuz? burada suların bulanık akmasının sebebi sadece orman işletme müdürlüğü mü? başka kimsenin suçu yok mu? herkez sütten çıkma ak kaşıkta bir orman işletmesi mi suçlu? neden şu soruları sormuyorsunuz? baraj yapılalı kaç sene oldu bu arıtma neden yapılmadı yada faaliyete geçmedi? bir yerde içme-kullanma suyu barajı yapıldığında koruma planı hazırlanır neden hala buranın koruma planı yapılmadı veya yaptırılmadı? en son 2 hafta önce yağmur yağdı yağmur yağdığında 1 bilemedin hadi 2 gün derelerden çamur aktı diyelim neden hala sular bulanık 2 haftadır mı derelerden çamur mu akıyor? içme-kullanma suyu havzalarının korunmasına dair yönetmelikte koruma zonları var mutlak koruma zonu 300 metre sonraki koruma zonlarında tarımsal ve ormancılık faaliyetlerine kademeli olarak müsaade ediliyor yönetmeliye göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
Başbakan oldu, Başbakanlık kalktı, Meclis Başkanı oldu, Belediye Başkanı olmak için zoraki istifa ettirdiler, Şu an sadece Milletvekili o kadar. Düzce AKP Milletvekilleri yokmu.? İktidar yancısı MHP Milletvekili yokmu.? Derdinizi onlara anlatın. 18 yıldır AKP iktidarına tam destek veren Akçakoca ilçesi oy verirken AKP'nin kalesi, Devlet hizmeti alırken AKP'ye yalvar yakar oluyor. Kardeşim iktidarlar vatandaşa hizmet için var sen oy verirken Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarına en iyi hizmeti verecek olan Partiyi seçtinmi o parti iktidar olduğunda hep mazeret ileri sürüp sana hizmet etmiyorsa bir daha oy vermezsin. Seçtiğiniz parti Demokratik, Laik Sosyal Hukuk Devleti ilkelerine bağlı değilse bir daha sevmezsin.
Gazetecilik mesleği bir olayı haber yaparken okuyup araştırmaktır. Tarafsız haber yapmaktır.Yılladır belediyenin hatası olan bu olayı şahıs üstüne yıkmak birilerinin hatasını örtmekten başka bir şey değildir. Basın meslek ilkelerinin 16 maddesini okuyup anlamaya davet ediyorum sizi.
BİNALİ YILDIRIM AKÇAKOCA’DA Puhahahh - 8/12/2019 -
Helal olsun Allah un Erzurumlisina. Devletun trilyonluk hizmetini çamurla doldurup milletin musluklarından çamur akıtıyor yıllarca da bir Allah un kuli gündeme getirup hesap soramiyor. Tüküreyim sizun yapacağunuz siyasete verecğunuz hizmete.
Sayfa :  [1] [2] [3]
yeni