Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

Ali Kemal bey yorumunuz tam isabet. Ben daha bir şey eklemeyeyim.
ferroli mi? daha tekelin adını bile düzgün yazmayı beceremeden magazin yapmaya çalışıyorsunuz...
bir yosmanın akçakocaya gelmesine katkı sağlayanlar, sırıtarak dolaşıp iyi birşey yaptığını zannediyorlar.......Allah ıslah etsin......
festivale destek verip, aleyna tilki nin akçakoca ya gelmesine vesile olanlar....sizin yatacak yeriniz yok.....size yazıklar olsun......
kısa bir süre önce 7 can kaybımızın olduğu onlarca evin, tesisin, yolların, köprülerin yıkıldığı sel felaketinden hemen sonra yapılan bu dere yatağı dolgusuna kaymakamlık nasıl izin veriyor.!? olayda birden fazla sorunlu durum var. 1- köy tüzel kişiliğinden yapılan bu kiralama usulüne uygun mu.? 2- kiraladığın yerin ne amaçla kullanılacağı kiralarken belli mi.!? 3- dere yatağına 300-400 kamyon moloz dolgu dökerek baraj gibi oluşturulan set, bir sel felaketinde kaç cana mal olacak. 4- üniversite öğrencilerinin yürüyüş yolunda yapılacak bu beton santraline taş, çakıl taşıyacak büyük kamyonlar, santralden beton taşıyacak beton mikserleri daracık yolda nasıl gidecek.! bu kamyonlardan dolayı Kaç trafik kazası olacak 5- bir sel felaketi ve sonrasında ki can kaybında bunun hesabını kim nasıl verecek.!?
Yeni Cezalar Parmak Isırttı.. Burak - 9/15/2019 -
Devlet resmen soyguna cıkmıs bu kadar olmaz be kardeşim trafik polisleri resmen pusu kuruyor ağaç arkasında görünmez yerlerde. Bukadar mı aciz oldu koskoca Türk devleti ama bu millet bir gün uyanacak ve o gün hersey cok geç olacak.
hayvanseverliğinizin de bir sınırı olmalı sonuçta gelip burada bir yorum çok dikkatimi çekti. Çocuklarınızı seviyorsanız sokağa salmayın efendim evinizde tutun diyen şahıs kendinden utanmalısın. çocuk dediğin insan 18 yaşında eğer bu kadar çocuk nefretiyle büyüyorsan kendin yapma zaten senin gibi birisine ihtiyacı yok bu dünyanın. bu olayı bile ona bağlayacak kadar düşük olmanıza şaşırdım sadece.
DERE YATAĞININ DİBİNE BETON SANTRALİ Mİ OLUR? KÖYLÜ - 14.09.2019 - 16:14:20
KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR...O NE DERSE O DUR ...
Yeni Cezalar Parmak Isırttı.. İsmail Çakır - 9/14/2019 -
Bu bilginin kaynağı nedir? Facebookta dolaşan sahte haberlere benziyor.
DERE YATAĞININ DİBİNE BETON SANTRALİ Mİ OLUR? hayata fransız - 14.09.2019 - 12:13:01
Lacivert t-shirtli göbekli abi büyük resmi görmüş: Acara'ya darbe dedi:) Burası eskiden alkoliklerin gözde mekanıydı. Millet geçmeye korkardı. Hâlâ öyle mi bilmiyorum ama. Ayrıca orası teknik olarak Fakıllı, Doğancılar değil. Fakıllı'yı çok etkilemiyor ama. Şöför abide Fakıllı mağarasına gelen turistler diyor. Yılda kaç kişi geliyor? Bir kez gittim kapalıydı. Bir kez gittim her taraf pislik içindeydi. Bilet kesen abi ve taksici abi önce orayı temizlesinler.
DERE YATAĞININ DİBİNE BETON SANTRALİ Mİ OLUR? stranger than paradise - 14.09.2019 - 11:50:21
Bir ülkenin geleceği Küçücük toprakların ipoteği altındadır. Ve birer kaya parçası gibi dururlar su geçirmeden Zamanın derin dereleri önünde...
DERE YATAĞININ DİBİNE BETON SANTRALİ Mİ OLUR? Ad Soyad Giriniz... - 14.09.2019 - 11:48:38
burası berduşların mekanı olmuştu, millet içip duruyordu. bu şekilde sorun çözülmüş oldu.
DERE YATAĞININ DİBİNE BETON SANTRALİ Mİ OLUR? Ad Soyad Giriniz... - 14.09.2019 - 11:43:27
Önce, Akçakoca'da 2 beton fabrikası var, zaten bunlar kar edemiyor dediniz. Şimdide dere diyorsunuz. Artık neden karşı olduğunuza karar verin.
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı hep şikayet hep şikayet - 14.09.2019 - 11:43:26
herkes şikayet ediyor, şikayet edenler kapısındaki köpeği bile kısırlaştırsa sokaktaki köpeklerin üçte ikisi olmazdı. şikayet edeceğinize sorun çözmeyi deneyin.
Skandal iddialarına takipsizlik kararı verildi... Ad Soyad Giriniz... - 14.09.2019 - 09:52:57
Jet hızıyla takipsizlik. İddianamesi bile olmadan yıllardır tutuklu sanıklar varken, bir ay içinde sonuçlanan bir şikayet. Hukuk, adalet, hak birgün bunlara sizinde ihtiyacınız olacak.
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı Çocuklarımızdan kıymetli degiller - 9/14/2019 -
Hep bu sözde gayvanseverlerin şimarikligi yüzünden..alsınlar evlerinde beklesinler.. amaçları sadece show..herkesin çoluk çocuğu var..hic bir tanesine zarar gelmez umarim...biran önce toplatilmali..hele ki kışın çocuklar karanlıkta okula gidecek..kaymakamımız ve belediye başkanımız çözüm sağlar umarim
Herhangi bir canlıya zarar vermek elbetteki insanlık dışıdır.Hayvan sevgisi herkezde az yada çok mutlaka vardır.Lakin canı yanan her canlı,canı yandığında gayriihtiyari tepkisini verir.Bu tepki insana da olabilir hayvana da olabilir.Burdan ricam elinde poşet ler herköşe başına,her boş buldukları yerlere,özellikle apartman aralarına,yerleşim yerlerinin yoğun olduğu yerlere mama bırakan hayvansevenlere.Lütfen ilgilenemeyeceğiniz dur deyip durduramayacağınız köpekleri olur olmaz yerlerde beslemeyiniz.Gerçekten sokaklarınız gurup halindeki köpeklerden geçilmez hale geldi.Gece sesten uyuyamıyoruz çocuklarımızı uyutamıyoruz.Siz mamayı nereye bırakırsanız hayvanda orada kalacaktır.Burda sorumllu ilgili yetkili kim yada kimler varsa.Gerek belediyemiz gerek hayvansevenler derneği üyeleri ve vatandaşlarımız lütfen artık YETERRRRR.Bırakın topu birbirinize atmayı artık.Belediye imkan sağlayamıyor diye YERLEŞİM YERLERİNDE KÖPEK İSTEMİYORUZZZZ. BURDAN YEMENİCİ AİLESİNE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM.RABBİM BENZERİ VE BETERİ SALDIRILARDAN YAVRULARIMIZI KORUSUN...
Yeni Cezalar Parmak Isırttı.. Düzceli - 9/13/2019 -
Bu haber yalan siz nasıl inandınız da yayınlıyorsunuz. Aksi taktirde niye milleti kandırıyorsunuz
çinlileri çağıralım bayılırlar toplayıp bi güzel ziyafet çekerler kendilerine.bizim ziraatin bi b.k yapacağı yok
evden markete ekmek almaya gidemiyoruz. sokakta insandan çok köpek var. bu akcakocanın en büyük sorunu bizce. bi hayvanı korurken başka hayvanların ölümüne sebep oluyosunuz. kedileri boğuyolar. iki gün önce mahallede kedinin etrafını çevirip boğdular.onunda canı var. benim çocuğun ölümüne bile sebep olurdu Allah korumuş. belediye artık buna el atmalı.
Yanmaz’a Başarılar Diledi Öğrenci - 9/13/2019 -
Belediye, universite yolu projesinden başlayabilir mesela. Kaldirim yok yol yok
Hacıyusuflar mahallesi de aynı şekilde çocuklarımız okula gitmek istemiyor her sabah köpeklerin saldırısına uğruyorlar. Bıktık bıktık artık. O hayvansever bir kadın var çiğ etle besliyor köpekleri hepside çok büyük köpekler. Yetişkin bir insanı rahatlıkla yere yıkabilirler. Kaç kişi hastanelik oldu haberlere yansımayan. Bu son olsun artık bütün köpekler toplansın.
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı Ad Soyad Giriniz... - 13.09.2019 - 13:40:14
Başar caddesine gelinde bakın parkın yanında arabalara havlarlar insana saldırırlar çoluk cocuk okul zamanı insanlar tedirgin belediye toplasın bunları
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı Ad Soyad Giriniz... - 13.09.2019 - 11:32:08
İnsanlar dünyada sadece kendileri varmışçasına pervasızca çiftleşip yavruluyorlardı, sokaklar çocuk sesinden geçilmiyordu. Birde çocuklara yüz vermyegör, anında tepene çıkıyorlardı. Anne babaları ise onları okula göndererek başkasının başına bela edip kurtuluyorlardı. Pek tabii ki gezegende hekes çocuklara yakın hissetmeyebilirdi, kendini. Madem bu kadar seviyorsunuz evinizde tutun efendim.
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı gerçek hayvansever, gerçek köylüsek! - 13.09.2019 - 11:17:27
Akçakoca'nın temel sorunu bu. Öncelikle belediye işini yapmaz, kabak merhametli insanlara patlar. Kısırlaştırma yapmak, aşı yapmak belediyenin görevi. Türk yasalarına göre köpek sesi suç değil. Sokakta kısır ve aşılı küpesiz köpek görebilirsiniz. Belediyenin klips takma makinası kırık. Gerçek hayvanseversen sen evine alırsın. Akçakoca'nın köylülük alametlerinden biridir: herkes herkese ne yapacağını söyler. Arabada giderken arabayı durdurur "burada köpek beslemeyin, saldırıyorlar". "Burada birini araba çarptı sizde araba sürmeyin o halde" deyince gaza basar gider. Akçakoca ve köylüsek insanları...
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı Ad Soyad Giriniz... - 13.09.2019 - 11:16:01
Delikanlı keşke kask taksaydın.
Teşekkürler Ergun Bey. Kenan’ı güzel anlatmışsınız. Doğrudur, ancak kaybettiğimizde anlıyoruz değerlerini kıymetlilerimizin. Erdemir servisinde başlamıştı bizim hikayemiz, sanırım laf atarak dostluğumuzu başlatan Kenan idi. Benim Akçakoca’lığım 6 ay kadar sürmüştü. Eşimin tayininin çıkmasıyla önce Alaplı, sonra Ereğli’ye inmiştik. Ama Akçakoca’da biz birbirimizi tanımış, ailecek vazgeçilmezimiz olmuşalardı. Kenan’dan söz ederken Aile’yi mutlaka yerine oturtmak gerekir kanısındayım. Aysel, eşsiz bir kadın ve anne. Emre; haşarı çocukluğunun sonrasında şu an kusursuz bir baba, eş ve insan. Elif, güzel bir anne, eş, kendi ayakları üstünde durabilen bir kadın. Evet, artık Kenan’ı güzel anılarımızla yaşatacağımız döneme girmiş bulunuyoruz. Sevgili Aile’ye sabır diliyorum. Güle güle Kenan, sen hep yaşayacaksın.
Zabıta kırtasiyelerde denetim yaptı.... Ad Soyad Giriniz... - 13.09.2019 - 10:47:28
Dostlar alışverişte görsün. Yoksa başka bir kıymeti harbiyesi yok. Ayrıca o Atatürk'e hakaret eden Zabıta Ramazan Mat değil mi? Ne oldu, Cüneyit buna soruşturma açmıştı? Görüşüşe göre Akçakoca belediyesinin tüm işleri dostlar alışverişte.
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı Ad Soyad Giriniz... - 13.09.2019 - 10:47:27
Arabada çarpabilirdi.
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı Gerçek Hayvansever - 13.09.2019 - 10:01:28
Evet sayın yetkililer. Akçakoca sokakları köpeklere teslim.Osmaniye Mahallesi gece köpek çetelerine teslim.Çöpçü abilerimize soralım kaç tane kedi ölüsü topluyorlar sabah.Sadece ben şu son iki haftada 3 tane köpekler tarafından öldürülen kedi gördüm. Herkes sözde hayvansever.Kapının önünde 4 tane köpek beslemek mi hayvanseverlik.Boynunada bir tasma tamam.Kapıdan geçenler korkuyor mu?Çocuklara birşey yapar mı?Aşıları var mı? Kısırlar mı?Gece gürültü yapıp rahatsızlık veriyor mu etrafa ?Bunlar problem değil.Kabına mamasını koysun ona saldırgan tavır sergilemesin yeter.Küpesiz köpeklerle dolu sokaklar.Evden arabasız çıkarken 10 kere düşünüyoruz.Herkes köpeklere sizin kadar yakın hissetmeyebilir kendisini.Madem bu kadar seviyorsunuz,alın evinize efendim.Bıktık artık.Resim ve videolarla dolu telefonum.Çok büyük köpekler var sokakta.Gerekli yerlere şikayette bulunmasını istiyorum rahatsız olan herkesin. Ben de hayvanları çok seviyorum.Ama onların yeri sokak kesinlikle değil.Birbirlerini yaralıyorlar,insanlara saldırıyorlar,kısır değiller.Çiftleşme döneminde agresif tavırlar sergiliyorlar.Hasta,uyuz halde çok köpek var sokakta. Lütfen artık bir çözüm bulunsun.
12 Eylülün akıl almaz işkence yöntemleri... çuhalılı - 13.09.2019 - 09:37:19
öteki tarafta ne yapıyorlar acaba ilahi adalette zaman aşımı yoktur
12 Eylülün akıl almaz işkence yöntemleri... çuhalılı - 13.09.2019 - 09:37:19
öteki tarafta ne yapıyorlar acaba ilahi adalette zaman aşımı yoktur
12 Eylülün akıl almaz işkence yöntemleri... çuhalılı - 13.09.2019 - 09:37:19
öteki tarafta ne yapıyorlar acaba ilahi adalette zaman aşımı yoktur
12 Eylülün akıl almaz işkence yöntemleri... çuhalılı - 13.09.2019 - 09:37:19
öteki tarafta ne yapıyorlar acaba ilahi adalette zaman aşımı yoktur
Sayfa :  1 [2] [3]
yeni