Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

Polis ekiplerinden kaldırım ihlaline af yok Esentepe Sakini - 8/13/2020 -
Ben inanmıyorum polislerin ceza kestiğine, eğer gerçekten keserlerdi çarşı merkezindekilere de keserlerdi, beş yoldan esentepeye doğru bir gelsinler, gelsinler de görsünler, beş yoldan esentepeye kadar bütün dükkanlar oto galeri oldu, kaldırımlarda yürüyecek yer bulamıyoruz, a101in önünde karton konteyner ve a101in malları da kapatıyor kaldırımı, trafik şube ekipleri ve zabıtalar nerde, yıllardan beri buranın kaderi böyle hani ceza?
AK PARTİLİ OLACAKTIM, AMA … mustafa37 - 13.08.2020 - 03:16:16
İşine gelmedi mi yoksa seni almadılar mı?
Akçakoca çarşı Paris, Mahalle araları Afrika köyleri. Toprak olan yollar var. Örneğin Osmaniye pandulun yaptığı evler
Birde Filamingo caddesinde yapsalar ne iyi olacak. Adam kaldırıma park yapmayın levhası koyup plakasını da yazıyor. Bu gaspa bakalım ne zaman dur denecek
Bu Yol cızgı çalışmalarını yapacaklarına yollar yenılensın heryer çukur ıcınde olasan bozuk yola bıde kasıs yapılıyor ne merkezdekı yollar yol ne mahaledı yollar yol
Yılın ilk fındığı tüccara indi Ad Soyad Giriniz... - 11.08.2020 - 11:54:35
Bıraksınlar bakalım beklerler sonra fındık fiatı yükselsin diye .Adam enayi mi karnı doyunca açım der mi.Biz islah olmayız
can kurtaracaklarmış. önce kedinizi kurtarın sığırlar.....
Kalkın ve Hemşin Gençlerinden Duyarlı Davranış... akçakocalı - 11.08.2020 - 08:17:32
SİTTİRİN GİDİN...........
sinyalizasyon talebini yaptınız iyi güzel hoşta 50 mt ilerdeki üst geçidi kime yaptırdınız? devlet oraya trilyonları gömdü cinler periler mi kullanacak?
SİNAN AKIN PATPAT KAZASI GEÇİRDİ... Fikret Cakmak - 8/9/2020 -
Beşyol esnafı çözüm istiyor... Seda Tepe - 8/9/2020 -
Bayramın 1.gunu aksam kavşağı donerken benim aracimada sol arka köşeden çarptılar....Misafir olduğum icin uzatmadım ciziklerle ayrildim ordan
FINDIK HASADI VE ÜCRET Aslan Kolukısa - 8/9/2020 -
100tl yetersiz işçinin hakkını verin en az 150 tl olmalıdır bu pahalılıkta 100 tl neki asgari ücret
Beşyol esnafı çözüm istiyor... Büyük iskender - 8/9/2020 -
Akçakoca da taksi durakları hep yanlış yerde oraya durak değil park bile olamaması lazım da çay olacakları da yolda insanlar arabadan kaçsa tabureye vuracak
BÜLENT KILIÇ 7 YIL CEZA ALDI ömer - 8/9/2020 -
bir fetöcü valinin bu kadar az ceza almaması gerekir. müebbet hapis almalıydı.
SİNAN AKIN PATPAT KAZASI GEÇİRDİ... Osmaniyeli - 8/8/2020 -
Bi kurban kessun daaa.
O tabancayla ateş eden bizim dengesiz yunus. Korkmayın zararsızdır kurusıkıyla gezer
Gözü İlçe Başkanlığında Hamza Yerlikaya, - 8.08.2020 - 01:13:33
Cüneyt senin başka işin yok mu kardeşim! Sen aspirin sat, panalgin sat ama bizim işimize karışma. Akçakoca 20 yıl kaybettirdin. İşine bak.
desenize kabus geri geliyor
Gözü İlçe Başkanlığında hayırlısı - 7.08.2020 - 18:06:27
Umarım olur. Diğer arkadaş çok film izliyor sanırım.
DÜZCE DEVLET HASTANESİ'NDE CORONA DEPREMİ! Cengiz Demirağ - 8/7/2020 -
Evet doğru ve yerinde bir karar almışlar.
Gözü İlçe Başkanlığında Akcakoca - 8/7/2020 -
Yandı keten helva,boşa kürek çeker ancak,sen ak parti gibi bir partinin belediye başkanıyken seçim kaybet hemde büyük hezimetle sonra ilçe başkanlığı vs. Içın mücadele et,yemez hayvan terli,geçti borun pazarı derler adama.otursun kendi işine baksın başkalarına destek olup ak partiye öyle hizmet etsin derim samimiyse,hakedene hakkını vermek lazım vesselam...
Köy yollarında hummalı çalışma Bahtiyar key - 8/7/2020 -
Merhaba bu asvalt çalışması Cumayeri ve köylerine neden uğramıyor büyük melek köyü son köy ve bu köye gelene kadar 10 tane köy gecikiyor ve dokuz değirmen köyünden sonrası feci yetkililerden duyarlı olmalarını bekliyoruz saygikarimla.
Yevmiye ne kadar acaba
Valla Düzcede ne belediye ne emniyet ne diğer kurumlar işini doğru yapmıyor. Herkeste bir boşvermişlik. Bırakın Düzce'yi Türkiye'de var boşvermişlik. Sebebi ise tamamen kanunların işlememesi, işletilmemesi.
Yanmaz kendi ayağına sıktı,uüslup hiç şık değil,mecliste tartışma olur ancak bir üslup ve edep çerçevesinde olur,sayın seçkin orada şahsını değil ona oy vermiş kitleyi temsil ediyor.Sayın yanmaza yakışan çıkıp kamuoyundan ve Seçkinden özür dilemesidir.
OT ÖLDÜRÜCÜLER findukci - 6.08.2020 - 14:36:44
Bunu yazan arkadaş,anlaşılan senin fındık bahçen yok,fındıkçılığı bilmiyorsun,hatta sigara bile içiyorsundur(içmiyorsan hakkını helal et) otun içinde fındık aramak zorunda kalmamışsın,dökülünce tırpanda yapılmıyor.Bilin istedim.
AKÇAKOCA’DA GENİŞ ÇAPLI DENETİM BAŞLADI VATANDAŞ - 6.08.2020 - 13:41:50
Geçen Salı pazarında alışveriş yaparken Zabıtadan anons sesi duyuldu.Satıcı esnafın ve vatandaşların maske takması uyulmadığı takdirde cezai işlemin uygulanacağı şaklinde.Aslında hergün Belediye tarafından anons yapılmakta Düzce Valiliiği kararı maske takın diye.Şimdi olaya gelelim.Görülen o ki pazar esnafının büyük kısmı ve vatandaşlardan Salı pazarında bu yasaklara uyan olmadığıdır.Bunun üzerine Zabıta aranmış Müdürle görüşmek istenmiştir.Telefona çıkan bayan memur Müdürün olmadığı konuyu kendisine aktarması istemi üzerine durum anlatılmış kendilerinin yani Zabıta olarak yaptırımlarının olmadığı şeklinde ifade etmişlerdir.Bunun üzerine Kaymakamlık aranmış durum anlatılmış sekreter Kaymakama bildireceklerini ifade etmişlerdir.Dahasında Emniyet aranmış hemen ekip göndereceklerini ifade etmişlerdir.Şimdi sormak lazım akşama kadar bu kadar anonslar boşuna ses kirliliği mi.Neden böyle bir zamanda sıkı denetim yok.Caddeler maskesiz insanlar la dolu .Sıkı denetim ve yaptırımlar olmazsa yapılan bu anonsları kimse ciddiye almaz.
Birisi seçilmiş kişi, diğeri koltuğu direk dolduracak kişi.uygunsq, demokratikse yapılsın. İstifa ediyorsa o koltuk boş kalmalı.. seçimin ne önemi kaldı
Zaten bir faydası olmadı yıllardır Akcakocaya,defolsun gitsin bidaha da gelmesin....
Doğruları savunmak, Akçakoca halkının malını korumak, Yaşanacak bir Akçakoca için Belediye hizmetleri için mücadele vermek karşı çıkmak ya da karşı olmak değil. Akıllı, mantıklı, Tarafsız ve dürüst olmak yağmacılığa engel olmak için görev yapanlara muhalefet olan medya ve inşaat şirketlerinin kalemşörleri bunu anlamaz, halka da doğruları aktarmaz. Borcu olan Belediye katamaran alarak tekrar borca niye girer.? Kira bedeli fiyatına Petrol istasyonunu niye satar, Denize sıfır arazi ve Şehir merkezinde işyerini değersiz bir arazi ile niye takas eder.? Belediyeye ait kira getirisi olan Cami altındaki Dükkanları niye satar.? Bu saçmalıklara karşı çıkmak Akçakoca sevdasıdır bunu anlamıyorsanız idrak etmek için at gözlüğünüzü çıkarın. Belediye Başkanı Meclis üyesine "Ulan" diyemez.! Saygı bulunduğun makama ait, saygısızlık geldiğin siyasete aittir.
ELEŞTİREL, ALEYHE YORUMLARI ONAYLAMIYOR; DESTEKLEYİCİ YORUMLARI ONAYLIYORSUNUZ SANIRIM. TAKDİRE ŞAYAN BİR ZİHNİYET (!) YARATMAK İSTEDİĞİNİZ ALGI OPERASYONUYLA SADECE KENDİNİZİ KANDIRABİLİRSİNİZ, HALKI DEĞİL.
bu yazılanlara hayretler içinde bakıyorum. şu korona döneminde insanlar ölüyor. yarına çıkacağımızın garantisi dahi olmayan bu dünyada kul hakkıyla öteki dünyaya gitmekten korkmayan insanların davranışları beni şaşırtıyor. yapılan hizmetler ortada. hastane yeniden yapıldı. sel oldu, korona geldi bu insanın nasıl mücadele verdiği ve başarılı olarak sonuca ulaştıpı ortada. çekemeyenlerin yaptırdığı haberlerde ayrı tabi.Allah görüyor gerisi boş.
böyle bir doktor bu hastaneye fazla. yönetim sorunları yönetenden değil yönetilenlerle alakalı.Muzaffer beyden sonra gelecek olan başhekimde de sorunlar çıktığı zaman sorunun kendisinden değil bu hastanedeki uyumsuzluktan kaynaklandığı anlaşılacak. kendisi kazanır kaybeden akcakoca olacak.
Sayfa :  1 [2] [3]