Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

SALI PAZARINDA AŞURE İKRAMI Vatandaş - 25.9.2018 - 16:15:36
Sayın Başkan hazır gelmişken şöyle pazardaki fiatları bir görseydi.2 tl domates 6 tl. 2tl kırmızı biber 6 tl.olmuş hangisini yazacan aslında o da ne yapsın o da istemez böyle olmasını ama işte dolar arttı ya mecburen fiatlarda arttı.
ÜNİVERSİTE ŞEHRİ OLAMADIK, OLAMADIĞIMIZ GİBİ KÜME DE DÜŞTÜK stranger than paradise - 25.9.2018 - 16:16:53
Asıl dram şu ki; ortada bir şehir yok.
Babası öz kızına... kansızlar - 25.9.2018 - 16:01:27
Allahım bu ne iğrenç bir haber... bence DNA yapsınlar o kızın öz babası değildir...
FERRRERO KRİZDE FIRSATÇILIK MI YAPIYOR? Akçakocalı - 25.9.2018 - 15:55:05
bir ülke düşünün ihracatındaki en büyük paya sahip bir ürünün fiyat açıklamasını ulaştırma bakanı yapıyor nasıl bir yönetim anlayışınız var anlamak mümkün değil resmen KOLONYA CUMHURİYETİ olduk...
Öncelikle, yazıda teknik bir hata var. Meslek Yüksekokul dediğiniz 2 yıllık okullardır. Yüksekokul ise 4 yıll eğitim veren okullardır. Sonrasında, pansiyoncular, servisçiler Turizm Fakültesinin açılmasına karşı çıkıp (zaten Turizme öğrenci geliyor, bize başka bir bölüm daha fazla öğrenci gerekiyor) siyasilere siyasal bilgiler gibi Akçakoca'da olmayacak bir bölüm açtırdılar daha fazla öğrenci rüyasını görürken eldeki öğrenciden oldular. Tüm Turizm Yüksekokulları fakülteleşiyor ve öğrenci artık fakülteleri tercih ediyor. Siyasal Bilgiler yerine Turizm Fakültesi açılsaydı, yanına ileride Denizcilik Fakültesi açılsaydı Akçakoca için en iyisi olacaktı. 10 yıl geçmiş üniversiteye yol yapmamışlar. Bunlar iyi günleriniz.
FERRRERO KRİZDE FIRSATÇILIK MI YAPIYOR? ÇİFTÇİ - 25.9.2018 - 15:25:55
İyi parti ve CHP fındığa 15 tl fiat açıklarken AKP sadece ve sadece mağdur etmeyeceğiz dedi.Bizde inandık ve destekledik.Ama Allah için hiç mağdur edilmedik.Kandırıldığımızın aldatıldığımızın bir belgesidir.Ama önümüzde seçimler var 16 yıldır destekledik.Şimdi artık önümüze bakacaz.Herşeyin bir zamanı olacak
Merak etme, Yakında Yerel seçim var, Bu millet gider yine AKP'ye oy verir, Aday olmak için birbirini yer. Eşek sevildiği yerde otlar
Dün 30 ton bugün 40 ton… Görülmemiş bolluk… Vatandaş - 25.9.2018 - 14:33:32
Akçakocaya ne faydası var vatandaş kaç liradan yiyor balığı ona bakalım ne kadar tutulduğuna değil. Bu kadar tutulduğuna göre balık halen ucuzlamıyorsa diyecek söz yok.
AK Parti Kulisleri Hareketlenmeye Başladı... Ad Soyad Giriniz... - 25.9.2018 - 13:23:42
Şimdi bu arkadaşlar halka ne diyecekler ne anlatacaklar olumlu ne söyleyecekler ülkenin geldiği durum ortada iken adam benim aklımla dalga mı geçiyorsun demez mi
BAŞKAN YEMENİCİ, BU AKŞAM MERKEZ TVDE Ad Soyad Giriniz... - 25.9.2018 - 13:00:13
Keşke başkanın karşısına muhalif bir kişi çıksaydı da neler yapmadığını akçakocayı nasıl betona teslim ettiğini anlatsaydı.
İşte AK Partinin yerel seçim anketi AKÇAKOCALI - 25.9.2018 - 12:46:08
Valla Akçakoca olarak sayın başkan suya yaptığı zamlardan sudan aldığı haksız vergilerden imar konusunda hertaraf betonlaştı Akçakocada bu dönemde ne kadar müteahhit türedi rant kapısı açıldı yap binayı al ruhsatı sonra çatılar teraslar zevke göre uzatmalar çıkmalar şehir konrolsüz duyumlara göre Ak parti ilçe başkanının Derviş Hasan Sokaktakta yapmış olduğu 2 adet binanın terası konuşuluyor böyle bir teras izni başkalarına verilmez deniyor hal böyleyse durum vahim musluklardan çamur akıyor sözün kısası Akçakoca betona teslim edilmiş tek bir ağaç bile dikebilmişler mi bu yüzden doğayı ve yeşili seven ranta müsade etmeyecek bir başkan lazım.Etrafında olanların göreve geldikten sonraki değişimleri konuşuluyor.
AK Parti anketinden memnuniyetsizlik çıktı AK Sapak - 25.9.2018 - 12:47:06
Akçakoca ya zamanında bir ihanet yapıldı oda LİMAN. şimdi ise ikinci ihanet yapılmak üzere HASTANE. mevcut yerinde yeni hastane için yeterli alan varken (mevcut hastaneyi yıkmadan yapılabilir bahçesine) neden ketmenli ? REİS bunu duysa kafalarını koparır yazık durumu olmayan bir pansuman ve iğne için nasıl gitsin ketmenli sapağına ? zengin zaten hastanemize gitmiyor özele gidiyor hastanenin başka yere yapılması hainliktir ihanettik Akçakocamıza. herkes aklını başına alsın 50 yıllık bir gelecek bu yanlış işler yapılıyor.
AK Parti Kulisleri Hareketlenmeye Başladı... Vatandaş - 25.9.2018 - 12:39:46
Şu 4 lünün yüz ifadelerine bakarmısınız.Ne kadar mutlu görünüyorlar.Memleketin geldiği durum onları mutlu etmiş.Acaba biz halka ne diyecez ne anlatacaz bu hayat pahalılığı ne olacak domates bugün pazarda 6 tl ama onların keyfi yerinde çünkü onlara enflasyon uğramamış.Onlarda haklı herşey psikolojik
Başkan ve aday adaylarının maç keyfi doğru söyleyen kişi - 25.9.2018 - 12:38:33
gidilen ve yenilen para ile muhtaç öğrencilerin eksikliklerini giderselerdi hem bu dünyada hemde öbür dünyada da gülerlerdi yazık akçakocanın ileri gelenlerine duyrulur. esentepe ilk öğretimde eşofman alamayan veliler var alın size haber
100 Ton çıksa ne olur. Palamut Akçakoca'da kaç lira, Ankara'da kaç para. Memleket sahipsiz.....
AKP güzel bir dersi haketti.! Fındık Hastane Su Liman Yol İnşaat Park Sokak hayvanları Pazaryeri Trafik Park Temizlik Sanayi Sitesi Organize sanayi bölgesi Köy yolu Plaj Altyapı Sokak aydınlatması Oyun parkı Ne yaptınız da AKP'ye oy verelim.?
Bu yönetimle seçim kazanmayı hayal bile etmeyin derim.24haxiranda yenilginin ayak sesleri geldi.Simdi ise belediye seçimlerinde devamı gelecek.Umarim Ak parti 24haxirani baz alarak bu insanla seçime girmeyi düşünmez.
Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Bitmek Üzere Ad Soyad Giriniz... - 25.9.2018 - 10:59:52
milleti bu tesise koymak lazım
ŞİFALISU’DA BAKTERİ ÇIKTI Ad Soyad Giriniz... - 25.9.2018 - 10:57:21
Şimdi mi aydınlandınız?.. Bu su şimdiye kadar neden tüketildi?
bu fındık 1 tl olmalı
Başkan ve aday adaylarının maç keyfi OLAY BERABERE - 24.9.2018 - 23:28:26
BAŞKANIN DURUMU FENER BAHÇE GİBİ, DURUMDAN FEYZ ALMAYA GİTMİŞ... UMARIM KENDİ HALİNİ İZLEMİŞTİR... ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA İŞİ ZOR :)))
Başkan ve aday adaylarının maç keyfi Akçakocalı - 24.9.2018 - 22:14:54
İnşaatcı başkan betonu seven başkan adayı Akçakocaya yaramaz.Akçakoca bitme noktasına gelmiş.Şu anda yeni yapılmakta olan binalara bakın iskan alındıktan sonra teraslar proje dışına çıkılarak nasıl özel kullanıma göre yapılmış.Kontrol mü var .Bugünlerde konuşulan doğruluk payı nedir bilmiyorum AK Parti ilçe başkanın yapmakta olduğu Derviş Hasan Sokaktaki 2 adet binanın teras katını usüle uygun olmadığı söylentisi var.Eğer durum gerçekten böyleyse ve belediyede ilçe başkanının inşaatı diye ses çıkarmıyorsa memleket zaten bitmiştir.Umarız doğruluk payı yoktur.
Başkan ve aday adaylarının maç keyfi Ad Soyad Giriniz... - 24.9.2018 - 21:06:34
Anlaşılan adaylar da conta yakmış.millet temiz su bekliyo.bizimkiler top peşinde.Genel merkez çağırınca anlatırsınız.millet çamur içerken biz maça gittik.sizi anlamak mümkün değil
MOBESE’ler devreye girdi Murat - 24.9.2018 - 18:32:08
Patpatlara ne yapacaksınız.?
Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Bitmek Üzere Ad Soyad Giriniz... - 24.9.2018 - 17:20:56
yeni çilehane
MUSLUKLARDAN ÇAMURLU SU AKIYOR Kutsal Damacana - 24.9.2018 - 17:10:55
Damacana lobisi de var ha. Sizi gidi rantiyeciler sizi.Ak parti genel merkezine çağırıp sorsalar ne yaptın anlat başkanım deseler. Ne diyeceksin ? Ha önce bi akçakocalılara anlat .Bi demeç Verde bilelim.
MOBESE’ler devreye girdi kalantor - 24.9.2018 - 16:42:45
gaye insanların kurallara uymasını sağlamak ise eywallah yok biraz para toplayıp seçime bir iki ay kala devre dışı bırakılırsa amacının dışına çıkmış olur... zira örneklerini her seçim öncesi yaşadık
Akçakoca'da Belediyenin önündeki sorunlar nedir.? Belediye hizmetlerinden kimler nasıl yararlanır.? Öncelik temiz ve ucuz sağlıklı su temin edilmeli. Yollar ayrım yapılmadan temiz ve düzgün yapılmalı, Pazaryeri Üç gün Çuhalı, Merkez ve Yukarı Mahalle Mezarlığının orada kurulmalı, Migros, Şok, A101, BİM gibi marketler otopark mecburiyeti getirilmeli, Bankalar ATM sayısı artırılmalı, Liman eski haline getirilmeli, Liman Alaplı yoluna taşınmalı, Şehir içi trafik tekrar düzenlenmeli, İmar planında yol geniş tutulmalı, Sahilde çok katlı binalar yıkılmalı başta öğretmenevi, Çınar caddesi trafiğe açılmalı, Turizm Derneğine yer ve imkân tahsis edilmeli. Trafik Lambası konulmalı Belediye binası Kütüphane ve Kültür Merkezi olmalı, Belediye binası Hükümet binasının oraya taşınmalı ya da Pazaryerinin olduğu yere taşınmalı, Çevre düzenlemesi için dikilen ağaçlar yerel bitkiler olmalı, Muhtarın, Mor gül gibi, Ihlamur, Çınar gibi. Muhtarlar için Belediye Başkanlığında odalar bulundurulmalı.
Şehir sokakları kedi köpek dolu, Köylerde kedi köpek yok, Mahalle binalar heryerde gece köpek havlaması, Sokakta geç vakitte köpekler saldırgan olabilir. Sanırım artık bu tesis sokak hayvanları için yaşanacak yer olur.
Maşallah bereketli olsun.. Yanlız haber eksik olmuş bu palamutlar hangi araçlara dolduruluyor, nereye gidiyor.aracılar bunu kaç liradan alıyor kaça satıyor halkı bilgilendirin lütfen.
MUSLUKLARDAN ÇAMURLU SU AKIYOR Kapkirlili - 24.9.2018 - 12:40:40
Başkan sen bize bu suyu içirecen sonra başkan olacan. Meclis üyesi osman , siyasi burçin ne yapar. Mahallenize bu suyumu laik görüyorsunuz. Yazıklar olsun
Başkanı anlıyorum ,yandaşlarını anlıyorum da ak parti yönetimini anlamıyorum kendilerine bu kadar oy kaybettiren bir başkanı bir teşkilatı niye orda tutup ,bir sonraki seçimi kaybetmeyi göze aliyorlar.
AK Parti anketinden memnuniyetsizlik çıktı Ad Soyad Giriniz... - 24.9.2018 - 11:07:40
Bu dönemde verilen içkili ruhsatların sayısı nedir.Okula 50 mt.uzaklıkta çuhallıdaki migrosta içki satılıyor.Çuhallıdaki camiye 70 mt.uzaklıkta kumsal işgal edilmiş içkili eğlence mekanı (Başkanın amcasının yeri).Hey AK partili Akçakocalı dindar kardeşlerim işte belediye farkı.
AK Parti anketinden 'memnuniyetsizlik' çıktı Cüneyt gider İsmail gelir. - 9/24/2018 -
Zihniyet değişmedikten sonra kim gelirse gelsin. Bakın belediye veya teşkilat yönetimine hiç fakir varmı etraflarında? Hepsi olmuş müteahit. İşin kötüsü yakında her şey için çok geç olacak. Mevcut arkadaşlar gitti diyelim kim aday yine müteahitler yada yakınları. İlginç olan bu kadar müteahite rağmen elle tutulur bitirilmiş iş yok. Hepsi yarım yada başlanmamış. Cüneyt başkan daha fazla yorma insanları. Bakıma muhtaç insanlarla fotoraf çektirmek yetmez. Bari o güzel insanları alet etme bu çirkin işlere. Biraz çevrenin gazına gelmeseydin şimdi yeni hastanenin, kapkirli kavşağının, 15 Temmuz parkının önünde resim çektiriyor olurdun.
Sayfa :  1 [2] [3]