Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

1 yıldır ihale beklediler. 1 yılda yapılması nı beklerler.. 1 yılda teslim edilmesini.. 3-4 seneye yapılır.. 1 senedir ne biçim ihaleymiş bu.. yazık..
Kardeşim bülbül kuaförün testi pozitif çıktı diyen yine si değilmiydiniz.. ne oldu.. ne değişti.. adamın dükkanı kapandı. Bellli müşterileri de başka berberlere geçti artık
İdare soruşturma açılacak mı? Ahmet Yilmaz - 5/30/2020 -
Düzce küçük şehir diye gelen doktorların bir çoğunun burnu bir karış havada ne yazıkki. Kimseyi ciddiye almaz karşılarında iki kelime konuşulmasına müsade etmezler. Büyük ihtimal aynı şekilde doktor rahatını bozup gelen hastaya tenezzül etmek istemedi ebeler halletsin dedi olan bu.
İdare soruşturma açılacak mı? Vatansever - 5/30/2020 -
Doğumu ebe yaptırmamış iyi araştırın
İdare soruşturma açılacak mı? akçakocalı - 30.05.2020 - 01:14:25
o gece hastanedeydim doğum olduğunda ebe yoktu evden geldi doktor 1 kişi ebe kaç kişi neden evde ebeler ?
İdare soruşturma açılacak mı? Vatandaş - 5/30/2020 -
Doktor benim doğumumu yaptırdı ve sabaha kadar da başımdaydı. Doktorun ilgisi ve güler yüzü hastaneyi seçme sebebimdi
Yeni Atatürk heykelini beğendiniz mi? ads - 29.05.2020 - 23:56:44
beğenmedim bırakın put dikmeyi kime ne faydası var!
İdare soruşturma açılacak mı? Bu başhekimle çok zor - 5/29/2020 -
Akçakocalıyım yıllardır hastanede çalışıyorum hastanenin hiç bu kadar kötü bir dönemi olmadı. Kadın doğum doktoru ilk geldiği günden beri problem ama çözüm için başhekim kılını kıpırdatmadı. Hastaneye siyaseti o kadar çok bulaştırdılar ki yöneticilerin hiç biri işinin ehli değil. En kısa sürede toplu bir temizlik yapılması lazım ama siyaseti karıştırmadan bu işin asıl sorumluları onlar. Kaldıki kendi getirdiklerini şimdi kendileri de istemiyor.
İdare soruşturma açılacak mı? wolfmen - 29.05.2020 - 19:28:53
Kadın doğum uzmanı dediğin böyle olmamalı. sen dünyaya bir can bir bebek ve bir masumiyet getirilmesine vesile oluyosun.Bununla gurur duyacağın yerde zahmet edip ameliyata gelmiyorsun ve belki bir canın vebali olucaksın. Yazık çok yazık...
İdare soruşturma açılacak mı? AKÇAKOCA SEVDALISI - 29.05.2020 - 19:08:19
AKÇAKOCA AKÇAKOCA OLALI HİÇ GÖRMEDİ BÖYLESİNİ. BİR ÖNCEKİ KADIN DOĞUM DOKTORU SEMRA HANIM DAHA KIT İMKANLARDA TÜRKİYE DE İLK DEFA SUDA DOĞUMU AKÇAKOCA DA GERÇEKLEŞTİRDİ. BU NE YAPIYOR HASTALARI AKÇAKOCADAN KAÇIRMAK İÇİN ÇABA HARCIYOR, YOK ALET EKSİK, YOK MAKİNE BOZUK, DÜN GECE UYUYAMADIM ELLERİM TİTRİYOR NASIL DOĞUM YAPTIRAYIM, COVİD NEDENİ İLE İL DIŞINA ÇIKIŞ YASAKKEN DAHA ÖNCE GİTTİĞİN DR A GİT, GİBİ BİR ÇOK ŞİKAYET.. SEN NE İÇİN VARSIN BURDA. AHH AKÇAKOCAM AHH
İdare soruşturma açılacak mı? Yavuz Cingirt - 5/29/2020 -
Kadın Doğum uzmanları görevini yapmıcak sa bulunmasın o saglık kuruluşlarında aynı durumu bende yasadım bana dediler ki kadın doğum uzmanı burda doğum yaptırmıyor falan dediler o zaman ne işi var o kadın doğum polikliniğininn orda Allah korusun ya bişey olsa o cocuga yada anneye ne cevap verilecek ceza ise ceza bende şikayetçi Olcam ilgili makamlara iletilmesini de arz ederim.
TÜRKIYE bugüne kadar böyle soygun yaşamamıştı akp nin başı rte az bile yapıyor makarna yerine saman doksunler önlerine
TÜRKIYE bugüne kadar böyle soygun yaşamamıştı akp nin başı rte az bile yapıyor makarna yerine saman doksunler önlerine
65 yaş üzeri vatandaşlar Pazar günü Cuma Namazı kılarlar. Hani derler ya "Müslümana gavur eziyeti" diye aynen öyle.
İdare soruşturma açılacak mı? akcakoca - 5/29/2020 -
Akcakocadaki gazetecilerden rica ediyoruz birazda güzel haberler yapın. örneğin heryeri kir içinde olan hastanenin eski haliyle yeni halini karşılaştırın.
İdare soruşturma açılacak mı? Ayşenur - 5/29/2020 -
Bundan 1 buçuk yıl kadar evvel komşumu götürdüm ultrasonda bebeğin ufak olduğunu sıkıntı cıkabılecegını soyleyıp başka hastaneye gıtmemızı söylendi Ereğli’ye gıttık orda hıc bı sıkıntı olmadığını gayet sağlıklı olduğunu söylendi daha sonra başka bı tanıdıgım daha gıttı onada aynısını soyleyıp Düzce’ye gonderdı doğum da da hafta sonuna denk gelmesın doğumun ben yokum dıyıp hafta ıcıne almak ıstedı sankı su gün deyınce doğacakmış gıbı doğum bu normal bısey degılkı bızde memnun kalmadık kısacası
İdare soruşturma açılacak mı? akcakocalı - 5/29/2020 -
Başhekim soruşturma açıyor diye mobing yapıyor dedikodukarı heryerde yankılanıyordu. şimdi ne yapması isteniyor acaba.
İdare soruşturma açılacak mı? Sağlık çalışanı - 5/29/2020 -
Başhekim bu hekim ve diğer hekimler görevlerini düzgün yapmadıkları için kaç defa soruşturma açtı. Ama Bu hekim dahil kaç hekimin AKP ilçe başkanı na gidip başhekim şikayet ettiğini akp ilçe başkanı nın ne dediğini de sayın Esvet Sarıoğlu na sorun. Sırf halk doğru düzgün hizmet alsın diye uğraşan başhekim hakkında kimlerin ne haberler yaptırdığını ve başhekimi yıpratmaya çalıştığını da takdirlerinize bırakıyorum..
Cuma namazına gidecek olanlar 65 yaş üzeri vatandaşlar ne olacak.? Sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere uygulanan para cezası, Namaza gidene de uygulanacak mı.?
Yeni Atatürk heykelini beğendiniz mi? emekli öğretmen - 29.05.2020 - 12:27:32
Heykeli beğenmedim.heykelin bu millete en ufak bir faydası yok.her yer heykel.sorunlar çözülüyormu. heykel yapmayı bir icraatmış gibi millete yutturmaya kalkıyorlar. ve bununla övünüyorlar.şaşmamak elde değil.önemli olan fikirleri anlatmaktır.m.kemal heykelini yapmayı öğütlememiş, bilakis benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, Türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır demiştir.fikirse fikir.heykelle fikir yaşamaz.sevgi artmaz.öyle olsaydı, marks ve leninin, heykelleri de var.fakat fikirleri iflas.kendimizi avutuyor, birşey yaptığımızı zannediyoruz.yazık.
Yeni Atatürk heykelini beğendiniz mi? h.cumur - 29.05.2020 - 12:25:44
BEĞENMEDİM. MEMLEKETİN HER YERİ HEYKEL. VE MAALESEF HEYKEL KARIN DOYURMUYOR.
Büyükbaş hayvan otlatmak 10,- TL, Küçükbaş hayvan otlatmak 2,5 TL, olmuşsa, 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı var fakat kreşler açıksa, Küçük gelir sahibi biri yabancı para+altın satın alırken %1 ek vergi verirken holdinglere vergi muafiyeti getiren, Köylü traktör mazotuna değil zengin kotra, yatına indirim yapan, Gariban sofrasındaki ekmekten vergi alırken, Elmas, yakuttan vergi almayan, Vatandaştan 10,- TL bağış isteyip 105 milyon Dolara kendine otluk koyunda Saray yaptıran, İki ilçe arasında araçla gidip gelirken EDS koyup ceza kesen benmiyim. Deli deliden imam ölüden hoşlanır
Bızım Turk insanı da maalesef bı cezai mueddede olmadan kendi kendine kurallara uymaya uyacak kadar kulturlu ahlaklı olsalar bu cezaları da yemezler.. Kurallara uy kardeşim cezayı yeme bukadar basit..
Akçakocamızda bir çok Türk büyüğümüzün heykeli var bence normal bir olay başkanımıza teşekkür ederim. O meydana bir heykel dikilecekse ülkemizi kurtaran Atatürk'ün heykeli olmalıydı zaten.
1 Haziran Pazartesi Plajlar Açılıyor ömer - 29.05.2020 - 09:48:24
KAZIKLANMAYAMI?
Yalan haber yapmayın. Trafik cezaları yıl başında belirlenir. Hükümeti karalamak için sürekli yalan haber yapıyorsunuz.
O zaman kurallara uyacaksin... bu kadar net...
Berber arkadaşımızın testinin pozitif çıktığını üzerini çize çize her haberde yazıyorsunuz. Fakat doğru haber yapmıyorsunuz. İ.B diye yazıp güya isim vermediğiniz arkadaşımız evine gönderilmiş ve testleri de negatif çıkmıştır. İlk günden beri bu böyledir. Niye hala arkadaşımızı karalamaya çalışıyorsunuz ? Lütfen araştırıp öyle haber yapınız. İnsanları doğru yönlendirmek lazım. Tedbir amaçlı temas halinde olanlar ile kendisi ev de gözetim altındadır.
1 Hazirandan sonra devam edicekmi
Lütfen haber yaparken biraz daha dikkatli yaparsanız kimse zarar görmez resmen akçakoca esnafını bitiriyorsunuz .Maskesiz çalışan mağza,market,manav,kasap ve birçok işyeri var onlara denetim olmadığını düşünüyorum .Bizler kuaför ,berber ve güzellik salonları olarak çok fazla itinayla denetleniyoruz . Çok da iyi oluyor kendimiz ve akçakoca lı halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz .Artık suçlanılmak istemiyoruz .Emeğiyle çalışan insanların lütfen yazı ve yorumlarınızda biraz dikkat ! Saygılar......
Oldumu şimdi... yancılar nasıl geçinecek. Bu işe en çok Can sevinecek :)
Abimiz olayi cok guzel anlatmiş yani biz koyumuze gidipte gezmiyoruz sonucta evden tarlaya tarladan eve
Şu berberler açılmadan test yapılsa daha iyi oqz mıydı
Sayfa :  1 [2] [3]
yeni