Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top

Yorum Yaz

Yorumlar

Yorumlar

Akcakoca da adam yokmu bunu kafasına sıkacak lafta çok var da
AKÇAKOCA'DA GÜNÜN EN İĞRENÇ OLAYI Önemli mi - 4/4/2021 -
Yıllarca başkan milleti yaptı şimdi akrabaları normal karşılamak lazım sütü bozuklar
AKÇAKOCA'DA GÜNÜN EN İĞRENÇ OLAYI Fahrettin Cüneytlibatur - 4/4/2021 -
Günün diyerek biraz basitleştirmişsiniz yılın yılların on yılların belkide. 8 yaşında kızı olan biri olarak söylüyorum çocuklar melek gibi tertemizlerdir meleklere uzanan kirli eller bu dünyada da ahirette de en ağır cezaları almalıdırlar ailesine ve yakınlarına geçmiş olsun çoluk çocuğu perişan olmuşlardır, ilçemiz için bile utanç verici bu durumdan en çok çevresi etkilenmiştir Allah sabır versin
Çok cahilsiniz ve okan abiye haksızlık ediyorsunuz geçmiş dönem başkanı sahilin alt kısmını yok ederken sustunuz sahille alakası olmayan nir yere dünya markası gelincemi çoştunuz.çıkarın şu at gözlüklerinizi..dizin beyniniz gelişmedikçe akçakocamızda gelişmez...
Akçakoca'ya Burger King Geliyor... Akçakocali - 4/4/2021 -
Köfteciyusuf, şimdi de burger king... bitirin bitirin küçükesnafı. Buna izin veren belediye kime hizmet ediyor acaba!!!
Köfteci yusuf vardi şimdi de burger kingimiz oldu! Küçük esnafı bitirin bitirin ekmek yiyemesin bu memlekette millet. Buna izin veren belediye de kime hizmet ettiğini göstermiştir.
Öz oğlunu öldürdü, ormana gömdü... Ahmet bakır - 4/4/2021 -
Yc. Mvlm helali haramı ilen inanan iman eden ve helalden vazgeçmeyen kullardan sapıklıklardan korusun inşllh.
AKÇAKOCA'DA GÜNÜN EN İĞRENÇ OLAYI Serdal karar - 4/3/2021 -
Asın şerefsizi onlara yaşamak haramdır.
AKÇAKOCA'DA GÜNÜN EN İĞRENÇ OLAYI Akçakocali - 4/3/2021 -
Yazıklar olsun. Nooolduk böyle! Kimse kimseye güvenemiyecek mi? Allah kimseyi şaşırtmasın!
Çok lazımdı.Denizi kapattığı da çok iyi olmuş. Oradan başlayarak limana kadar tamamen Deniz bu tür yerlerle kapatılırsa mükemmel olur.Haydi Akçakoca belediyesi durmak yok denizi kapatmaya devam !!!
Akçakoca'ya Burger King Geliyor... Akçakocalı - 4/3/2021 -
Yolun altına yapılan her inşaat Akçakoca,ya yapılan demir perdedir.
Akçakocaya Burger King Geliyor... ÇUHALLILI - 3.04.2021 - 12:39:28
Burası yeşil alan Akçakocaya ne turizm katkısı olacakmış Akçakocayı bitirdiler sahili öldürdüler gelenler Akçakoca betonlaşmış diyor en güzel yerler ranta çevrildi.Burada halk değil arsa sahibi düşünülmüş.Akçakocaya turiz bakımından katkı olmaz.Olacaksa böyle katkı batsın.Sahili bitirdiniz.Okan bunların hesabını sandıkta görecek
Nüfus çok olan yerlere açarlardı eskisi gibi popüler olmayınca her yere açmaya başladılar
BAĞIŞLAR GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILACAK çaresiz anne - 2.04.2021 - 10:31:02
Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim [email protected]
Sayın Kaymakam bey iyi güzelde mutlaka çarşı içinde geziyorsunuzdur.Peki kaldırımlar kime ait yayalara ait değil mi.Peki kaldırımlarda ne var ne yok ki arabalar esnaf tezgahları masalar sandalyeler reklam panoları bunlarla ilgili ne yaptırım düşünüyorsunuz.Belediyeden bir fayda olmaz yaptırımı da olmaz çünkü onların koltuk derdi var .Emniyete verin talimatı gereğini yapsın.Tüm sahil yolları işgal edildi kafelerin masa sandalyeleri ile doldu bu yatmezmiş gibi duvarlar örüldü camekanla kapatıldı.Yayaların bu önceliğinde önem verin lütfen gereğini yapın.
Köy yolları gidilecek gibi değil çok rampa dar kenarlarda göçük olma durumu var. İnşallah hemen yapılır
Yol durumu şuan ne durumda. Açılmasını bekliyoruz. Köy yolu daha riskli dar ve uçurumlu. Biran önce yapılacaktı 80 metre mesafeyi geçip düz yoldan gitmek varken kilometrelerce köy orman yolu zor geçiliyor. Neden gecikti.
Ne oldu yol açılacaktı açılmadı Haber yokmu bugün.
Sizin fiyatlarınız burdaki fiyatlarla hep mesafeli
arkadaş bu feminist sözleşmeden başka derdimiz yok zaten ülkede! halktan bu kadar kopuk olmayın, bu sözleşme din ve kadın düşmanlığından başka birşey değildir! lgbt sevicileri istemiyoruz bu kafayla devam ederseniz değil iktidara gelmek muhalefet bile olamazsınız. bu millet her ne kadar ahlaki çöküntüye uğramışsa da yine de imanlıdır. akıllı hareket edin bırakın boş işleri!
Erol Solak Mahkemeyi Kazandı... Vay bee - 4/1/2021 -
Nerden nereye,Akcakocamin girişi onun çıkışı onun bide ortası onun oldu,helalindense Allah artırsın daha çok versin,amma bunda belediye başkanlığının etkisi var ise tüyü bitmemiş insanların hakları yendi ise Allah bildiği gibi yapsın vesselam.
CHP’lileri mahkemeyi izlemeye davet etti okuyucu - 31.03.2021 - 18:55:58
tamam ertuğrul KESİN BERAAT ....
AKÇAKOCA’YA FEN LİSESİ AÇILACAK Mahalleli - 3/31/2021 -
Getirin kurdeleleri açılış yapılacak
Iste bu yüzden hiç bir zaman iktidar olamadınız ve olamayacaksınız. Bu milletin degerlerini yok saymaya devam edin. Biz de sizi yok saymaya devam edelim!
100 GÜNDE TAMAMLANACAK AKÇAKOCALI - 30.03.2021 - 19:48:23
Sayın Vekil Yılmaz iyi güzel methiyeler düzmüşsünde bu yolun çökmesine sebep olan yapımını üslenen hakedişine onay veren ihmali olanlarla ilgili tek bir lafın yok.Yapanın yanına kar kalır sorumlular bulunmazsa ve en ağır cezayı almazsa sizde böyle alkış tutarsınız.Hadi gücünüz yetiyorsa gereğini yapın da devleti zarara uğratanları en ağır cezayı verdirin yaparmısınız malesef kuş uçtu gitti
nerde bir rezalet, orda chp-iyi-hdp. bir de Türk bayrağını böyle bir rezalete ortak ediyorlar. istanbul sözleşmesi rezalettir.TÜRKE-MÜSLÜMANA UYMAZ. Bunu savunan, beğendiği ülkeye çekip gitsin.
Partinizdeki taviz ve tecavüzler için hiç açıklama yaptınız mı?
Partiyi sekreter adi altinda o kadin yönetiyorsa eger verirler.mhpliler gozunu acamadi daha ama açtığında hersey cok gec olacak
Bu nasıl akrabalık insanlıktan gram payını alamayan insanlar bunu bi amca nasıl yapar öz yeğenine hiç utanması yokmuş mu bunların
Bu yollarda yıllarca çile çekmiş ve çekenleri görmüş biriyim.Uzun zamandan beri rahat yolculuk yapıyoruz Binlerce kilometre yol yapıp arada çok kötü cokmeler de olsa diğer güzel olan yolları görmezden gelmek büyükbirhaksızlık..Bu yolu yapan şirketinde yanlışıdır.
Yani nasıl jeoloji mühendisliği yapılmış resimden bile bakıldığında bırakın heyaln olmasını ıceri göcmenın bile olabileceği görülmekte yanı belkı suan kı pskolojide o düşünceye sevk edebilir ama mühendislerin konuyu dürst bir şekilde irdelemesi gerekir birilerin talimatı vermesi sadece vermek için değil gereğinin layıkı ile yapılmasını söylemesi ve denetimin yapılması gerekir. Tam sezon acılısına yakın zaman da ve 1,5 ay sonra yoğun trafiğin olacağı dönem uğurlu dakı calıslamar gibi savsaklanmamalı
Vali Atay, Akçakocadaki yol çalışmalarını inceledi Ad Soyad Giriniz... - 28.03.2021 - 20:25:18
Sayın Vali bu yolun hakedişini yapan bu yolu yapan kişiler hakkında soruşturma başlatın.Ya yol çökerken cana gelseydi ne olurdu.Ama malesefki bu yapılamaz.
Entegre bir tesisin üretim yapıldığı Ereğli ye metropollerden ulaşım projesinin böyle çökmelerden sonra servis yolu çalışması yapılması çok üzücü buldum.
Duzce yolu tam bir yildir cokme yapiyordu ben geliyorum demisti goren duyan olmadi peki bu gibi kazalarda olenlerin vebali bu yola mudehale etmeyenler ve yer alti suyu olan bu bolgeye bu istinat duvarini yapanin vebali dolayli olacaktir. Bizim cevre yolumuz ne ocaklar sondurdu yil ile oynayan menfaat sagladi kendine ankarada nufusunu kullandi boburlendi ya oken yetim kalanlar ne oldu.
Sayfa :  1 [2] [3]