Back To Top
Denizgez’den, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Denizgez’den, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.4.2015
Denizgez’den, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı
- A +

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ziya Denizgez, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği   Başkanı Ziya Denizgez, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Denizgez, mesajında, polis teşkilatımızın kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve toplumun güvenli şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakarca görev yaptığını belirtti.

 

Denetime açık, şeffaf ve hesap verebilirlik gibi çağımızın gerektirdiği özelliklere sahip olma yolunda ilerleyen  polis teşkilatının,  halkın  kaliteli hizmet beklentilerine de cevap vermeye çalıştığını söylediği açıklamasının  devamında dernek başkanı Denizgez, sözlerini şöyle tamamladı;

 

"Anayasa ve yasalardan aldığı güçle görevini yapan polis teşkilatımız, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan polis teşkilatımızın, 170. kuruluş yıl dönümünü yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Bu uğurda şehit olan polislerimize de rahmetle anıyor, gazilerimize uzun ömürler diliyorum."

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni