Back To Top
Kalıcı iş yerleri üniversiteye devrediliyor

Kalıcı iş yerleri üniversiteye devrediliyor

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -01.11.2014
Kalıcı iş yerleri üniversiteye devrediliyor
- A +

Kalıcı işyerlerinin Düzce Üniversitesine tahsisi konusunda nihayet sona gelindi. İl Genel Meclisi trampa işlemlerinin tamamlanmasının ardından Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu’na tahsisine hız verilecek.

Kalıcı işyerlerinin Düzce Üniversitesine tahsisi konusunda nihayet sona gelindi. İl Genel Meclisi trampa işlemlerinin tamamlanmasının ardından Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu’na tahsisine hız verilecek.

Düzce İl Genel Meclisi, Kalıcı Konutlarda bulunan ve Düzce Üniversitesi’ne tahsis edilen kalıcı iş yerlerinde trampa işlemleri tamamlanmayan bazı dükkanların da işlemlerini tamamladı ve üniversiteye tahsisi noktasında düğmeye bastı.

Tartışma bitecek

Düzce Üniversitesi ile İl Genel Meclisi arasında yaşanan tahsis tartışmasının son bulması için İl Genel Meclisi işleri hızlandırdı. Düzce Üniversitesi’ne tahsis edilen ve kalıcı konutlarda bulunan bazı dükkânların trampa işlemleri gerçekleştirilemediği için tahsisleri yapılamamıştı. İl Genel Meclisi’nin oluşturduğu komisyon bu işlemleri tamamlayarak dükkanları tahsise hazır hale getirdi.

Sosyal Bilimler Yüksekokulu olacak

Güzelbahçe Mahallesi’nde bulunan Kalıcı İş Yerleri’nde ki A blokta 4 B Blokta ise 5 iş yerinin trampa ve takas işlemleri tamamlandı. Dükkanlar, Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu’na tahsisine hazırlandı. İl Genel Meclisi kasım ayı ilk birleşiminde bu tahsis işlemini gerçekleştirecek.

Yorumlar

Yorumlar
Osman bey vekilimizin gayreti ile mi yoksa ll genel meclisinin gayreti ile mi?demekmkinTHK ya iyiki verilmemiş.Herşeyde bir hayır vardır.
yeni