Back To Top
Akçakoca’da 15 dakika sonrası paralı dönemi…

Akçakoca’da 15 dakika sonrası paralı dönemi…

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.10.2014
Akçakoca’da 15 dakika sonrası paralı dönemi…
- A +

İhaleye çıkarılarak özelleştirilen Akçakoca’nın 4 büyük caddesinde 15 dakika dönemi başlıyor.


İhaleye çıkarılarak özelleştirilen Akçakoca’nın  4 büyük caddesinde 15 dakika dönemi başlıyor.

 

Düzenlemenin yürürlüğe girmesiyle birlikte bundan böyle sözü edilen caddelerde 15 dakika flaşörlü park dönemini geçiren sürücüler ücrete tabi tutulacak.

 

Akçakoca Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda ihalesi yapılarak özelleştirilen ve Akçakocaspor’a devredilen açık ve kapalı otoparklarda ücretli park uygulamasına başlanıyor.

 

 

Düzce İl Trafik Komisyonu’na başvuran Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, bazı cadde ve sokaklarda 15 dakikadan fazla araç parkı yapan sürücülerden ücret alınması talebi kabul edilerek yürürlüğe girdi.

 

Alınan karar sonrası Otopark ihalesini alan firma, hazırlıklarını tamamlamasının ardından İnönü Cadedesi, Bahadır Yalçın Caddesi, Hüseyin Yanmaz Caddesi ( PAZAR YERİ)ve İşgören Caddelerinde ( BİM VE ASKERLİK ŞUBESİ) 15 dakika sonra paralı uygulamasına geçilecek. Bilindiği gibi Merkez Cami karşısı, Çınar Caddesi zaten paralı park uygulaması devam ediyordu.

 

Cadde ve sokaklarda ne kadar otopark ücret alınacağını Akçakoca Belediyesi belirleyecek.

 

Yorumlar

Yorumlar
ayıpların boyutu hergeçen gün çığır açıyor akçakocada.. herşey paralı.. fakıllı gibi bakımsızlıktan dökülen mağaraya giriş 3 tl ancak mağara içinde yere düşüp kafa yarmak bedava.. piknik alanlarına giriş 5 tl ancak güneşin altında kavrulmak ve masasız yemek bedava.. birileri dur desin.. yeter artık.. vergi ödeyip üstüne yaşayan vatandaşına topluma açık alanlara para verdiren tek yer yine akçakoca.. ramazan boyunca iftar masalarının biri kuruldu biri kalktı.. nasıl mı? ödediğimiz vergilerle.. kim yedi yemekleri? fakir fukara mı? cevap: HAYIR... kimin yediğini herkes gördü.. yollar köstebek yuvası.. yol yapacağınıza, vatandaşa daha iyi hizmet vereceğinize para toplayıp zevki sefa sürenler.. edep ya huu...
zeynep yağmur 28.10.2014 - 20:31:17
park ücretli olacaksa 2 akaryakıt istasyonu ile anlaşma yapılsın.yakıt bedeva olsun :) bu ne böyle yaaaaa.yakında çınar ceddesinin başına bi köprü yapıp giriş ücretli derlerse hiç şaşırmayacam.
serhat demırbas 22.10.2014 - 00:56:59
alır 3 ün birini adım soyadım yukarda
şimdilik araçlarla idare edin. yakında yayalar da ayakbastı parası verecek.
yeni