Back To Top
Aynı çatıya iki ayrı baz istasyonu gizlemişler…

Aynı çatıya iki ayrı baz istasyonu gizlemişler…

 - 12 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.10.2014
Aynı çatıya iki ayrı baz istasyonu gizlemişler…
- A +

Akçakoca Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşanan bir olay, 40 yıllık üçkâğıtçıları bile şaşırtacak bir kurnazlığı gözler önüne serdi.

 

Akçakoca Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşanan bir olay, 40 yıllık üçkâğıtçıları bile şaşırtacak bir kurnazlığı gözler önüne serdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi İlla Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatısına baz istasyonu gizleyen kurnaz ev sahibi, üstelik aynı çatı üzerine bir değil iki ayrı baz istasyonunu kamufle etti.

 

 

İki büyük GSM firmasına yan yana iki ayrı baz istasyonu kurduran ev sahibi, civarda oturan vatandaşların baz istasyonuna karşı çıkma ihtimallerini hesaba katarak, akıllara durgunluk veren bir kamuflaj örneği buldu.

 

Kanser yapıcı özelliğiyle bilinen ve mahallelerde kurulmasına karşı imzaların toplandığı baz istasyonlarından bir tanesini, yapmacık bir baca içerisine gizleyen kurnaz ev sahibi, diğer baz istasyonunu ise, güneş enerjisi deposu görüntüsü verdiği kasaların içine gizledi.

 

 

Yan yana gizlenmiş iki baz istasyonunu gören mahalle sakinleri, yıllardır fark edemedikleri baz istasyonlarını, GSM firmalarından gelen bir yetkilinin verdiği çelişkili açıklamalar üzerine fark ettiklerini söylerken, kanser yapıcı baz istasyonlarının kaldırılması için mahalle halkı olarak imza toplayacaklarını da sözlerine eklediler.

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Tribe girmeyin 27.2.2016 - 11:09:53
Bosa konusuyosunuz devletten onayliydi zaten biri ortaya birsey atiyor butun halk ayaklaniyor aileye hicbirsey olmadi ne ceza baska birsey sadece komsularinin gercek yuzleri ortaya cikti
gerek yok 29.10.2014 - 15:46:47
Şu siteye neden yorum olayını getirirler ki ? çok mu ihtiyacınız var milletin yorumlarına?... baz istasyonu şu yanınızdan ayırmadığınız çok akıllı olan telefonlarınızdan az radyasyon yaydığını biliyorsunuzdur herhalde... cahil cühela halkım. Birde o binaya nasıl izin verilmiş Kaçak baz istasyonu dikmiş hadi onu geçtim görmediler ulan bildiğin yığma kaçak kat çıkmış bariz belli onu nasıl görmezler. YUH! Binanın heryeri kaçak :D
Operatör 23.10.2014 - 13:34:13
habercilik olamaz bu, palavralarla dolu. ben bu siteye internetten giriyorum peki internet teknelojisinin ne olduğunu biliyor musunuz? basında böyle bir haber yayınlanması cır cahilliktir. sanıyorsunuz ki haber yapıyoruz. kurumsal yayın kuruluşları böyle haberler yapmaz, bilirler ki aynı teknolojiyi kendileri de kullanıyor. açın artık gözünüzü
Cahil insan kendinin bile düşmanıyken başkasına dost ve komşu olması beklenemez... Yorumlara bakıyorum da kimsenin bu tür sistemler ile ilgili hiç bir bilimsel veriye dayanmada atıp tutmuşlar. Ama ben size kısa bir bilgi vereyim kurulu bulunan bir istasyon maksimum 10V/M elektro manyetik alan yaratırken cebimizde taşıdığımız cep telefonları arama ve aranma esnasında 80V/M ye kadar çıkar. Dolayısıyla asıl baz istasyonu olan cep telefonlarını 24 saat yanımızdan ayırmıyoruz. Arkadaşlar bunlar GSM alt yapı müştemilatı ufak çaplı Nükleer Tesis değil...!
Kaldır çakal Carlos onları
hülya 17.10.2014 - 02:12:46
oooooo nu yapanı allah bildiği gibi yapsın çok iyi tanıdığım aile allah cezalarını veriyo demekki insanların sağlıklarıyla oynadıkları içinmiş... daha buyaz ordaki sitede tatildeydim yiğenimin arkadaşı olan bir genç birden kansere yakalandı demek bunların kurduğu tuzaktan... kefenin cebi yok ama yaradan ahirette sorar burdada sorsun adiler
Molotof 16.10.2014 - 20:59:25
Bir an önce kaldırılsın yoksa işler kötü yolda gelişecek demiş olayım
islam deniz 16.10.2014 - 13:55:09
Komşu olarak bildiğim bu zatı kötü davranışından dolayı kınıyorum. Bu baz istasyonlarının buradan kaldırılması için mahkeme açacağım. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. ben bu baz istasyonun 20 metre karşısındayım. yanı başımdaki komşumun oğlu daha yeni kanser olduğu teşhis edildi. 2 numaralı baz istasyonu bu yaz konulmuş. 1 numaralı olan benim bildiğim 5 senedir orada. Ne malım bu çocuk bunun yüzünden etkilenip kanser olmadığı. Hadi biz yetişkinlerimizi geçin.. kendi çocuklarını düşünmüyorsan komşularının çocuklarını nasıl düşünmüyorsun.. bunun vebalini nasıl ödeyeceksin.. KOmşun olarak hakkımızı helal etmiyoruz. Bilmeni isterim uyanık komşu..
Akçakoca 16.10.2014 - 09:57:48
Belediye başkanı akçakocadaki mevcut baz istasyonlarını basın yoluyla millete açıklasın. Birde şu binanın haline bir bakın hertarafı kaçak.
Vicdanınız böyle bir şeye nasıl izin verdi bilemiyorum.Ancak unutmayın ki bizlerle birlikte sizde zarar göreceksiniz. Uyanıklıkla yapılan bu durumdan kazandığınız para sağlık promlemlerinize yeter inşallah!!!!
Allah b.... versin hiç mi düşünmediniz hamile olan insanları sizinde çocuğunuz var çevrede bir sürü çocuk var lanet olsun eğer ceza verilmezse kendi hukukumuzu kendimiz sağlarız o evi yakmasınıda yıkmasınıda iyi biliriz rahat olun
Iste devlet burda devreye girer en agir sekilde cezalandirilmasi gerekir