Back To Top
22 yaşında, bir ağacın dalında son bulan yaşam...

22 yaşında, bir ağacın dalında son bulan yaşam...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.06.2014
22 yaşında, bir ağacın  dalında son bulan yaşam...
- A +

22 Yaşındaki bir genç, Yığılca’nın Ahmetçiler Mahallesinde kendini ağaca asarak intihar etti

Yığılca’nın Ahmetçiler Mahallesinde Hakan T. isimli 22 yaşındaki bir genç intihar etti.

Düzce ve ilçelerinde intihar vakaları her geçen gün artarak devam ediyor.

Geçen hafta, Düzce Kalıcı konutlarda kendini kalorife borusuna asan gencin ardından, bu kez bir başka intihar haberi de Yığılca'dan geldi.

Edinilen bilgilere göre; Hakan T. dün fındık bahçesine giderek burada bilinmeyen bir nedenle intihar etti. Hakan T’yi  fındık bahçesinde bir ağaca asılı olduğunu gören yakınları hemen yardım istediler.

Polis ekipleri ve 112 sağlık ekiplerine haber verilmesinin ardından sağlık ekiplerinin kontrolü sonucu talihsiz gencin hayatını kaybettiği belirlendi. Yığılca Emniyet Amirliği ekipleri olay yerinde güvenlik önlemleri aldılar. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Yorumlar
İntiharın tek sebebi uyuşturucu. Bonzai adı verilen o lanet pislikve sentetik uyuşturucu adı verilen şeşey. Bunların araştırılması lazım. Nerde bu devlet kaç kişi daha ölünce bu işlerin peşine düşecek. Yeter gençleri zehirliyorlar gözünüzün önünde. Vicdanınız sızlasın artık.
Gazetenizde uzun bir süredir intihar haberlerini okumaktayız. Bu intiharların ilimizde neden artış gösterdiği , sebepleri , sosyal ve ekonomik nedenleri konusunda bir yazı hazırlarsanız seviniriz.