Back To Top

Hanife Tetik: Osmaniye'nin her köşesine eşit hizmet götürmek ana prensibim olacak!

Hanife Tetik: Osmaniye'nin her köşesine eşit hizmet götürmek ana prensibim olacak!

 - 20 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -06.11.2013
Hanife Tetik: Osmaniye'nin her köşesine eşit hizmet götürmek ana prensibim olacak!
- A +

Osmaniye Mahallesi Muhtar adayı olan Hanife Tetik, Muhtarlık görevimi, dürüstlük ve adil yönetim, çerçevesinde yapacağımı taahhüt ediyorum " dedi.

 

Osmaniye Mahallesi Muhtar adayı olan Hanife Tetik, Muhtarlık görevimi, dürüstlük ve adil yönetim, çerçevesinde yapacağımı taahhüt ediyorum " dedi.

 

Hanife Tetik yaptığı yazılı açıklamada, " Doğruluk, çalışkanlık, felsefesi ile çok sevdiğim ve yıllarca, ikamet ettiğim, Osmaniye Mahallesine, hizmet için, muhtarlık görevine talibim. Osmaniye’ye iyi bir hizmet verebilmenin, azmini ve enerjisini, her an duymaktayım. Osmaniye de, birlik ve beraberlik, pekiştirilerek, mahallemizin her köşesine, hizmet götürmek, ana ilkemiz olacak " dedi.

 

" Muhtarlık görevlerinin, dürüstlük ve adil yönetim, çerçevesinde, şeffaf bir şekilde yürütüleceğini belireten Tetik, Ben değil biz anlayışıyla güven ve desteklerinizle birlikte, muhtarlık hizmetinize talibim " dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar
halk 19.11.2013 - 11:37:49
sız gazete sahibi yanlı haber yapıyorsunuz haberlerin hepsini acıklamıyorsunuz tarafsız olun her haberi yayınlayınki gerçekleri hekez bilsin
Çuhallı 2 16.11.2013 - 01:05:26
Kimseye iftira atmaya gerek yok yakışmaz çuhallı çarşısında eski muhtarımız Mustafa oktay yeni adayımız Mehmet Ali şenoğlu başarılar.
AKTAŞLI 09.11.2013 - 02:19:21
GEBEKESELİLERİN OYU SENIN YEGENIM YANINDAYIZ ..
ALLAH HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN BİZLER YANINDAYIZ.DİLEK DOĞAN TETİK.
kızıl elma.. 07.11.2013 - 14:08:33
sayın çuhallı etiketli arkadaşım , ben hanife tetik destekçisiyim.. bütün aile ve çevremin oyu da hanife hanımın dır. Fakat , bizler akçakocalı olarak akraba , hısım , komşu , en azından arkadaşızdır. Burada , şahısları rencide edecek yazılar hem kendilerini hemde yakınlarını üzecektir. Biraz empati yaparak onların yerinde bizlerde olabileceğimizi düşünelim.Bu siz ve yakınınız da olabilirdi. Lütfen biraz daha naif eleştiriler yöneltelim. Oral kardeşim sen de olgun karşıla bu yazıları. Sonuç da her yarışa giren hakkında bu tür yazılar yazılır.Bende varım demenin de bu yükü vardır. Sende bizim kardeşimizsin.. Sayın Hanife Tetik tekrar başarılar dilerim..
Hem ana , hem patron HANİFE TETİK , Öğrencilerin ablası HANİFE TETİK , Bir yanı PAZVANT bir yanı TETİK , Osmaniyenin osmanlı kadını bizim TETİK, Geliyor , geliyor HANİFE TETİK ....
oral oktay 07.11.2013 - 12:48:20
cuhallı adına yazan kardeş. 2009 senesinde yapılan seçimlerde oy kağıtlarını calındı diye yazmıssın bunula ilgili ispatın veya şahidin varmı yoksa çamur at izi kalsın şeklimi. bunu kanıtlamazsan......! zaten kanıtlayacak olsan ismini yazardın.ben 2009 secimlerde oy pusulaların basındaydım . mahalle için hayırlısı ne olacaksa o olsun tabiki . kim hak ediyorsa o kazansın. hayırlısı olan kazanır.Kazananda bizim ablamız abimizdir her zaman genclik olarak yanlarındayız.seninde bir oyun var kime atmak istiyorsan atabılırsın. ınsanları karalamakla neyi elde edecesin merak ediyorum.
yürübe Pazvant kızı, kim tutar seni...
Osmaniyeliler 07.11.2013 - 10:18:37
Hayırlı uğurlu olsun, oyumuz size Hanife hanım.Ama arif bey kazanıyodu en sonki seçimde akraba olduğu halde, bir süre oyun döndü.
cuhallı 07.11.2013 - 03:11:08
2009 senesinde yapılan secimlerde mustafa oktayı deviriyorduk ama olmadı secimlerde kurnaz oy kagıtlarını caldı onun oyunlarıyla başa cıkılmaz ben onu cok iyi tanıyan insanım sen cok uyanık bir kişisin inşallah bu sever şans bizden yana olacak inşallah bu yorumları okurda cekilir o yüzsüz kardeşim bir büyügün olarak yolun acık olsun
Osmaniye de oturuyorum. Oyumu büyük ihtimal size vericem...
Kenan Saruhan 06.11.2013 - 21:22:28
Bizede hayırlı,ve uğurlu olsun demek düşer.GÜZEL RABBİM yolunu daim eylesin.Mahalleye eşit hizmet götüreceğine inandığım için,tüm aile etrafı,eş,ve dostlara,reyim,ve reyleriniz,Hanife hanıma derdim.Fakat bizler Samsunda yaşıyoruz.
Hanife hanım saygın ve sevecen kişiliği ile mahallemize yakışacak muhtar adayıdır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun..
Gerçek dostlar 06.11.2013 - 18:59:53
Sana helal olsun senin dostların yeter
Seninle gurur duydum hanife kardeşim Allah yolunu açık etsin
kızıl elma.. 06.11.2013 - 17:45:00
Sayın Hanife Tetik' e başarılar dilerim. Muhtarımız olmandan gurur duyarız..
Bu işi birtek sen yaparsın çetin Aydoğan sokak yanında hanifecim
Bu işi bu saatten sonra senden başkası yapamaz Osmaniye yanında başarılar
sallamak bedava nasılsa
yakısır hanıfe abla çoğu erkeği cebınden cıkarrsın keskın sokak arkanda bu iş b ıter