Back To Top
AKP'li arkadaşlar: Albayrak’ın bileğini bükemezsiniz!

AKP'li arkadaşlar: Albayrak’ın bileğini bükemezsiniz!

 - 13 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.09.2013
AKP'li arkadaşlar: Albayrak’ın bileğini bükemezsiniz!
- A +

Haber sitemize gelen okur mektuplarını siz sevgili okurlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz...

 

AKP'li arkadaşlar: Albayrak’ın bileğini bükemezsiniz!

 

Yaklaşık 6 ay sonra Akçakoca’yı  5 yıl daha yönetecek yeni bir  belediye başkanımızı seçmiş olacağız.

Beklentiler  Albayrak’ın açık ara yeniden seçimi kazanacağı yönünde.

AKP Genel merkezinin kendi aday adaylarını belirlemek için yaptıkları telefon ve yüz yüze anketler de bile Albayrak açık farkla önde gösteriyor.

En usta kulağı kesik AKP’li siyasetçiler bile kendi aralarındaki sohbetlerde birbilerine bunu itiraf ediyorlar.

Akçakoca’nın neresine giderseniz gidin, hangi köşesine bakarsanız bakın Sayın Albayrak’ın izine mutlaka rastlamanız mümkün.

Eski belediye başkanı Erol Solak’tan sonra ilk kez sayın Albayrak’ın da  girmediği ev, sıkmadığı el kalmamış  gibi.

Atatürkçü, Halkçı belediye başkanından beklenmeyecek bir performans

AKP’liler sayın Albayrak’ın karşısına çıkarabilecekleri adayı aramaya dursunlar, sayın Albayrak 2009 seçim kampanyası sırasında verdiği sözlerin büyük bir kısmını yerine getirmenin iç huzuruyla yeniden ev gezilerine başladı bile…

 

Sayın Albayrak, Erol Solak gibi muhalefet partisi belediye başkanı olmasına ve  AKP’lilerin her türlü engellemelerine  rağmen bir çok yatırımın Akçakoca’ya getirilmesini sağladı.

İl Bankası’ndan sağladığı kredilerle “ belediye başkanı iktidardan olmazsa  hizmet gelmez “ yalanını da çürüğe çıkardı sayın Albayrak…

Otogar projesi, sahil bandı projesi gibi iktidar partisi belediyelerinin bile başaramayacağı ekip çalışmasına imza attı.

Bugün Akçakoca’ya gezmeye gelen iktidarın temsilcileri bile “ biz daha iyisini “ yapamazdık diyor kendi kendilerine.

Sayın Albayrak,  yaptığı  4,5 yıllık icraatıyla, “ hizmet yapılmasını istiyorsanız belediyenin iktidar partisinde olması gerekir “ diyen AKP’lilerin balonunu da patlatmıştır. AKP’lilerin önümüzdeki seçim kampanyasında kullanacakları bu ve benzeri dedikoduların hiçbir geçerliliği kalmamıştır artık.

Kim ki, böyle bir yalana sarılırsa ona hiçbir Akçakocalı itibar etmez artık…

Şimdilerde, AKP’liler neymiş efendim,  “ belediyenin çok borcu varmış”  palavrasını  işlemeye çalışarak vatandaşın Albayrak tercihini değiştirmeye çalışıyorlar.

AKP’liler çarşıda, pazarda, kahve köşelerinde boş lakırdılar yaparak “ CHP’li Albayrak Akçakoca halkını çok borçlandırdı “ diyorlar.

 Bu palavraları geçiniz efendim… Daha inandırıcı tezler ileri sürünüz, kendi partililerinizin bile inanmadığı bu modası geçmiş laflara  hiçbir Akçakocalı itibar etmiyor artık.

Sahiden, hem sizin her şeyin en iyisini bilen Sayın Nazmi Çiloğlu Akçakocalıları çok borçlandırmadı da ne oldu?

Ankara’dan gelen paranın turşusunu koydu da vatandaş size TIR’lar dolusu oy mu verdi !?

Baylar, Belediyeler tasarruf etme yeri değil, hizmet üretme yeridir.

Akçakoca’da yaşayan herhangi bir vatandaşa “ tasarruf mu hizmet mi “ diye sorduğunuzda bilesiniz ki cevabı kesinlikle hizmet olacaktır.

 

Belediye şu kadar borçlanmış  umurunda bile olmaz…

Ayazlı’da, Osmaniye tepelerinde, Yukarı Mahallenin ara sokaklarında yaşayan vatandaş, belediyenin evinin önüne getirdiği hizmete bakar.

Çöp zamanında alınıyor mu, suyu düzenli akıyor mu, halk otobüsleri düzenli çalışıyor mu, bunlara bakar… Bir de belediyeye gittiğine başkanın ofisinden içeriye girebildiyese, değmeyin Hasan’ımın keyfine…

Bu nedenle iktidar partisi AKP’nin Akçakoca’daki temsilci arkadaşlarıma tavsiyem,  Albayrak’ın karşısına vatandaşı ikna edecek, “ hah işte, bu çocuk Fikret’ten  daha iyi başkanlık yapar “  diyecek birini bulun.

Vatandaşın arkanızdan kıs kıs güldüğü uydurma dedikodularla kahve köşelerinde boş lakırdı yapmayın.

Bu kafayla devam ederseniz 5 yıl daha beklersiniz.

Aklınızı başınıza almazsanız eğer, 29 Mart 2014 Pazar akşamı seçim sonuçlarını bekleyeceğiniz  AK Parti ilçe merkezinde sayın Osman Çakır’ın koro şefliğine ağlama seanslarına başlarsınız.

Demedi demeyin, benden söylemesi…

Saygılarımla.

Yorumlar

Yorumlar
goruyoz ak yonetımı ulkenın halınden....ulkemızın dusman olmadıgı ulke kalmadı bu seferde dusman olmadıgımız ılce kasaba sehır kalmayacak..))
Umut 18.09.2013 - 18:17:55
Bu yazıyı yazan Akçakoca'lı değil Chp zihniyeti, o yüzden yazacak pek birşey bulamıyorum. Ne hizmetinden bahsediyorsunuz siz. 3 yılda arabamın 4 kez ön takımını değiştirmek zorunda kaldım, haram olsun bana böyle zarar verenlere. Kaç tane vatandaşın bu yönle zarara uğrattığınızı bir düşünün. Hala çınar yollarını bitiremediniz. Yıllardan beri sahil boyunda oyalanıyorsunuz. Bu millet sahilde hayatlarını devam etmiyor.. Halkın nerde ne sıkıntısı var kim soruyor? Sadece göze gelecek yerlerde uğraştınız, neden biliyormusunuz? sırf yaptığınız şeyleri konuşmak için. Halk için yapılan hizmeti konuşmaya gerek yok. Allah ıslah etsin, diyecek başka söz yok.
resul 18.09.2013 - 17:49:14
ak belediyecilik gelirse kazanan akçakoca olcak
osman cakırın terleme saatlerı baslamıstır.bu senede akcakocayı kaybederse ki kayvbdecek..ıpının cekılecegı ıcın telas halındedır..bırı yazmıs telefon anketı dıye sende dınlenme korkusuyla yaşada ne cvp verırsın goruruz..merak etme bız tanıdık tanıyacagımız kadar vekılınızı.buyrun sızın olsun vekılınız..
Sahil projesini eleştirmişsiniz. tespitler çok yanlış. bir yıl dayanmaz demek tamamen komedi. projeler zaten masa başında hazırlanır. ama hava koşulları, kıyı kenar çizgisi, rüzgar deniz dalga daha bilmedğin herşey dikkate alındı rahat ol. ondan sonra bu proje eski demekte çok saçma, vardıydı da nazmi çiloğlunun önüne neden koymadınız. dost tavsiyesi, bu eleştriler yersiz,yakışmıyor... eleştirirken uzmanlardan teknik bilgi alarak ve teknik veriye dayanarak yaparsanız(çünkü siz inş.müh. değilsiniz), ezer ve sağlamdan farkınız olur...
Evet yazılanlar, tespitler yerinde.... bunu bilmek için akçakoca da olmak yeterli... ama Allah"tan başka gücü yenilmeyecek güç yoktur... ağlama korusu merakında olanlar şöyle avuçlarına baksınlar, zamanı gelince neyi yalayacaklarını görsünler. basit bir tespit... başbakan gelir halka söz verir, onlardan oy isterse, aday kim olursa olsun, akçakoca"da ak parti adayı kazanır... sayın vekilimizi tanıyamadınız galiba... aldığınız siyaset dersleri yetmedi mi?
Bu mektubu gönderen kesin Akçakocalı değildir.Ara mahallelere hizmet gittiğini zannediyor.Son yapılan telefon anketlerinden de AK Partili Aday Adayları 1.çıkıyor.Bilgileriniz güncel değil.
veysel saka 17.09.2013 - 01:08:22
Site yönetiçisi arkadaş sizde mevcut olması önemli değil bence o zaman görüş yazmasın ben nasıl adımı veriyorsam eleştiri yazan arkadaşlarda adını soy adını yazmaları ne demek sayın saka bizde isimleri mevcut bundan bile bir haber yapılır.
Beytullah berber 17.09.2013 - 00:04:44
Siz neyden bahsediyorsunuz... Sadece sahil bandı ve yeni otogar var elinizde koskoca 4,5 senede iki tane işten bahsediyorsunuz (ha birde 5 yıldızlı oteli yaptı) sahil bandı projesi için almış olduğu 9 milyon TL nin ne kadarını kullandı?? Söylenecek o kadar çok şey varki burdan akçakoca'ya yol olur.beni tanıyan bilir hiç partiden yana değilim ve bu güne kadar hiç oy kullanmadım..ama bu sefer ilk defa oy kullanacağım ve oyumu gözütok olan,aç gözlü olmayan,hırsız olmayan birine vereceğim ama asla ve asla fikret albayrak'a vermeyeceğim...
Ahmet Aytekin 17.09.2013 - 00:28:36
Akçakocayı akçakoca yapan sayın Fikret Albayrak başkanımız ve personeli belediye çalışanları na teşekkür ü borç biliriz gönülden destekliyor ve başarılarının devamını dileriz
Editör 17.09.2013 - 00:18:29
Sayın Saka, mektup yazan arkadaşların ad ve soyadları bizde mevcut. Rızaları olmadığı için yayınlamadık.
veysel saka 17.09.2013 - 00:10:34
Bu tür mektup yazan arkadaşlar hem desteğinizi acıklayın hemde karşıtlığınız ondan sonrası ise en önemlisi adınızı soy adınızı yazmayı unutmayın..
Özer 16.09.2013 - 23:53:42
İsimsiz kahraman yorma kendini. vatandaş 29 Mart akşamı kimin ağlayıp kimin güleceğine karar verecek. Son gülen iyi güler
yeni