Kaymakam eczaneye sosyal mesafe cezası kestirdi...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Kaymakam eczaneye sosyal mesafe cezası kestirdi...

Kaymakam eczaneye sosyal mesafe cezası kestirdi...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.03.2021
Kaymakam eczaneye sosyal mesafe cezası kestirdi...
- A +

 Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Kaymakamlık tarafından gerçekleştirilen pandemi tedbirleri denetiminde bir eczaneye giren Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, eczane çalışanlarına sosyal mesafeye uymadıkları ve maske takmadıkları gerekçesiyle ceza kesilmesi talimatını verdi.

Dün il genelinde gerçekleştirilen sıkı denetimlere Ereğli ilçesinde kolluk kuvvetleriyle katılan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, denetim için bir eczaneye girdi. Eczanede çalışan 3 kişinin maske takmadığını ve sosyal mesafeye uymadığımı gören Kaymakam, yetkililere gerekli işlemi yapmalarını istedi. Eczanede müşteri olmadığını ve çay içtiklerini savunan çalışanlara ‘Siz itirazınızı yaparsınız, arkadaşlar tutanaklarını tutsun” dedi. O anlar ise sosyal medyada gündem oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları tutanak tutulmasına tepki gösterirken, bazıları ise Kaymakam’ın görevini yaptığını belirterek cezayı doğrusu buldu.

Kaymakam Çorumluoğlu daha önce de pandemi denetimlerinde kurallara uymayan bir esnafa sinirlerip maskesini tezgaha fırlatmıştı.

Kaynak: Pusula Gazetesi

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.