TARİHİ PAZAR YERİNDE UMUTLU BEKLEYİŞ  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
TARİHİ PAZAR YERİNDE UMUTLU BEKLEYİŞ

TARİHİ PAZAR YERİNDE UMUTLU BEKLEYİŞ

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.02.2021
TARİHİ PAZAR YERİNDE UMUTLU BEKLEYİŞ
- A +

 Akçakoca Tarihi Mahalle Pazarı esnafı, sokak kısıtlamasının kalkacağı günleri iple çekiyor

Akçakoca turizminin en önemli merkezlerinden biri olan ve Yukarı Mahalle’de kurulan Tarihi Mahalle Pazarı, Mart ayı ile birlikte yeniden normalle dönüşün yaşanacağı günler için tüm hazırlıklarını yaptı. Tarihi pazarın esnafı, pazarı ziyaret edecek misafirlerini çok özlediklerini söyledi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonları getirilen sokak kısıtlaması nedeniyle kapalı olan Akçakoca Tarihi Mahalle Pazarı esnafı, Mart ayı ile birlikte başlatılacak normalleşme sonrasını umutla bekliyor.

Tarihi pazarın esnafları, yaptıkları açıklamalarında, doğal ve sağlıklı ürünlerden oluşan pazarlarını ziyaret edecek konukları pazarlarına davet ettiler.

Yorumlar

Yorumlar
mohti_laz 24.02.2021 - 10:02:50
Şimdi sunuma bakıyorum haber devleti yermek maksatlı oluşturulmak istensede halk buna cok müsade etmemiş ama şimdi sen devleti yeremenin amacını güdüyorsun ağzında maske cenenin altında acık ağızla konuştuğun mikrofonu esnafa ve halka uzatıyorsun uzattıklarında maskesi senin gibi yarım yada takılı değil sonra dükkanlar kapalı esnaf ağlıyor kardeşim sana bas bas söylüyorlar maskeni tak diye Düzce Ankaradan dan İstanbuldan daha fazla vakka var haftalık periyotta böyle mi bitecek bu hastalık sonra eline mikrofonu alıp şurda bir kaç kişi devlete giydirsin diye cabalarsınız evet devlet yönetimsel aksaklıklar muhakkkak var ama sen böyle isen millet ne olacak acaba bunu buraya haber yaparken kendinizi cek ettiniz mi video da olumsuz teşkil edecek bir durum var mı diye amatörsünüz tamam ama bu kadar amatör olmayın.