İTTİFAKIN BAĞLARINI GÜÇLENDİRİYOR  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
İTTİFAKIN BAĞLARINI GÜÇLENDİRİYOR

İTTİFAKIN BAĞLARINI GÜÇLENDİRİYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.02.2021
İTTİFAKIN BAĞLARINI GÜÇLENDİRİYOR
- A +

 AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Cumhur ittifakının MHP’li belediyelerini tek tek ziyaret ederek istişarelerde bulunup, ittifakın bağlarını güçlendiriyor.

 19 Ocak’ta yapılan kongrede tekrar AK Parti İl Başkanı seçilen Mustafa Keskin, yeni yönetimiyle makam koltuğuna nerdeyse hiç oturmadan sahada çalışıyor. Yaşlı ve hasta ziyaretlerine önem veren Başkan Keskin, esnaf ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Düzce’de görev yapan  Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerle de sık sık bir araya gelen Keskin, yaptığı istişarelerle vatandaşın nabzını tutuyor.

CUMHUR İTTİFAKININ BAĞLARINI GÜÇLENDİRİYOR

Hafta boyu Düzce’de bulunan AK Parti Bölge Koordinatörü Ali İnci ile birlikte özellikle Cumhur ittifakının MHP’li Belediyelerini ziyaret ederek, Başkanların taleplerini dinleyen Keskin, Cumhur ittifakının bağlarını da güçlendiriyor.

SİYASETTE BEKLENEN TABLO

Her kesimden insanlara bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan, sorunları dinleyen ve çözüm noktasında yardımcı olan  Keskin’in bu kucaklayıcı tavrı, AK Parti içinde olumlu karşılandığı gibi, halk arasında da siyasette özlenen ve beklenen tablo olarak değerlendiriyor.

TEŞKİLATLARI OYUNUN İÇİNDE TUTUYOR

Önceki dönemlerde yaşanan tartışma ve gerginliklerin tamamen ortadan kalktığı ve insanları dinleyen, sorunlarına çözüm üreten bir dönemin başladığı AK Parti Düzce İl Teşkilatı’nda, Başkan Keskin, ilçe teşkilatlarıyla da sürekli irtibat halinde. Sık sık İlçe başkanları ve yönetim kurullarıyla bir araya gelen Keskin,   istişareler yaparak tüm birimleri oyunun içinde tutuyor. HABER MERKEZİ

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.