AKÇAKOCA'DA MUTASYONLU VAKA  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
AKÇAKOCA'DA MUTASYONLU VAKA

AKÇAKOCA'DA MUTASYONLU VAKA

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.02.2021
AKÇAKOCA'DA MUTASYONLU VAKA
- A +

 Akçakoca’nın en kalabalık mahallesi olan Osmaniye Mahallesi Muhtarı Sefer Tuzcuoğlu’ndan mutasyonlu virüs uyarısı. Son günlerde mahallesinde 15 vakanın tespit edildiğini söyleyen Tuzcuoğlu, Akçakocalılardan kurallara uymalarını istedi.

Sefer Tuzcuoğlu şu açıklamayı yaptı:

“ AKÇAKOCA’DA İKAMET EDEN SEVGİLİ DOSTLAR....

Son 1 haftada Osmaniye Mahallesinde “15”, Akçakoca Merkezde “30” civarında “POZİTİF VAKA” olduğu bilgisine ulaştım.

Bu vakalar içinde maalesef sonucu bugün netleşecek  olan “1” tane “MUTASYONLU VAKA” olduğu tahmin ediliyor.

 Maalesef son günlerde vaka sayısındaki düşüşle önlemleri biraz ihmal ettik. Artık “YERİNDE KARAR” adı altında bölgesel kararlar ile hayatımızı yönlendireceğimiz ve bu sayede de salgından daha iyi korunacağımız söz konusu olduğundan, Lütfen daha önce yaptığımız gibi kurallara daha fazla dikkat edelim “ ifadelerinde bulundu.

Osmaniye Mahallesinde ikamet eden  bir hastadan alınan numuneyi laboratuvar tahlili için  Ankara’ya gönderdiklerini doğrulayan ilçe sağlık müdürlüğü kaynakları,  sonucun bugün açıklanacağını söylediler.

Yorumlar

Yorumlar
Turist gelir elbet gelsin. Gelenler de korona getirirmi bilmem bilinmez. Herkes kurallara uyduğu sürece düzelir herşey yetti dayanmıyo yasaklar bitsin sağ salim hayat normalleşsin inşallah kalmadı takat. Ülkemizde turistler gönlünce haftanın her günü geziyor eyleniyor hayatın tadını çıkarıyor. İşi tıkırında parası bol olanın keyfi yerinde bizler sade vatandaş yasak yasaklar cezalar maddi sıkıntılar zor günlerde geçer demi geçer inşallah.
Yetkililer tedbir dedikçe bazıları söylenenleri bir yerlerinden anlıyorlar
Neden sonuçu almadan insanlara korku salıyorsunuz tam her yer açılacak derken buraya turist gelsin istemiyormusun biraz dikkat edin yayınladığınız haberlere ve ben bir akcakocalı olarak bu haberi duymadım